Béčko opět doma. Zvítězí již za 3 body?

17.10.2014 09:59

V této sezóně si "B" mužstvo na domácím hřišti ještě nepřipsalo ani jednu výhru za 3 body. Tento víkend bude mít pokus číslo 5!

Sobota 18. října

Prozatím to vypadá, že si dorostenci budou připisovat body pouze na domácím hřišti. Z venku nepřivezli ještě ani bod. Navíc je tento víkend čeká další těžký soupeř. Lysá nad Labem se díky výhře v Sadské posunula už na 6. místo tabulky. Bodově se tak dotáhla na svého soupeře z minulého kola. Našemu mužstvu body ze hřišť soupeřů chybí. Projevuje se to na postavení v tabulce. 6 bodů, 12. místo a náskok 3 bodů před poslední Libicí. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Hurych.

Mladší žáci si minulý víkend připsali první porážku v sezóně, když na domácím hřišti nestačili na lídra tabulky z Jestřábí Lhoty. Porážka je odsunula na 3. místo. Na 2. místo se posunul soupeř následující - Ratboř. Přímý souboj o 2. místo začne v Ratboři ve 13:45, rozhodčí Pikner.

Po zápase žáků nastoupí v Ratboři "A" mužstvo, které napravilo v minulém kole porážku z Polep. Dle postavení v tabulce by mělo být favoritem naše mužstvo, kterému aktuálně patří 5. místo. Loňský účastník I. B třídy se trápí a se ziskem 4 bodů je na předposledním místě. Porazit dokázal pouze Třebovli ve 2. kole. Utkání začne v 15:30, rozhodčí Pikner.

Neděle 19. října

Starší žáky čeká jeden z favoritů soutěže. Do Peček přijedou Straky. Našemu mužstvu se daří spíše na hřištích soupeřů, doma získalo 3 body z 12 možných. Straky v sezóně ještě neprohrály, pouze jednou remízovaly (s Jestřábí Lhotou 2:2). Navíc bilance Strak z posledních 4 zápasů: 12 bodů, skóre 19:0. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Kosina.

Pečky vyzvou Pečky. Přesněji: AFK Pečky "B" kontra FK Červené Pečky "B". Naše mužstvo by již doma rádo bodovalo naplno. Proti bude stát přijatelný soupeř, který je s šesti body na 12. místě. Nikdo prozatím neví, v jaké sestavě hosté přijedou. Jejich "A" mužstvo, hrající I. A třídu, hraje své mistrovské utkání již v sobotu. Je tedy možné, že "B" mužstvo bude posíleno o nějaké hráče z prvního týmu. Utkání začne v 15:30, rozhodčí Vosejpka.

Přípravky

Pondělí 20. října od 16:30: FK Kolín "B" - Starší přípravka "B"

Úterý 21. října od 16:30: Starší přípravka "A" - Radim

Středa 22. října od 17:00: Mladší přípravka - Velim

Minulý víkend