Béčko potrápilo lídra tabulky, nyní je na řadě Dobřichov!

15.05.2014 14:52

Již za měsíc končí sezóna 2013/2014. Do konce zbývá většině týmům odehrát 5 utkání!

Sobota 17. května

V sobotu se představí mladší žáci v Kutné Hoře. Domácí mužstvo vstoupilo do letošní sezóny okresního přeboru v průběhu zimní přestávky místo Kšel. Zatím odehrálo 4 utkání, ve kterých získalo všech 12 bodů! Naši hráči stále neztratili ani bod. Pokud se jim podaří na hřišti Kutné Hory vstřelit branku, bude to 100. branka v této sezóně! Zápas začne v 10:10, rozhodčí OFS Kutná Hora

Důležité utkání čeká "A" mužstvo. Po vydřeném vítězství na hřišti poslední Volárny přivítá na domácím hřišti Konárovice. Hosté jsou aktuálně na 3. místě se stejným počtem bodů, jako má druhý Velký Osek. Ale pozor, naše "A" mužstvo (9. místo) ztrácí na Velký Osek pouze 6 bodů! To hovoří o vyrovnanosti celé soutěže. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Neděle 18. května

Nedělní dopoledne patří dorostu. Ten na domácím hřišti přivítá Jestřábí Lhotu. Hosté se na jaře zvedli a získali už 11 bodů (za celý podzim získali pouze 6 bodů). Navíc v minulém kole dokázali obrat o body 1. tým tabulky! Zápas začne v tradiční čas, tedy v 10:15, rozhodčí Procházka.

Derby Dobřichov - AFK Pečky "B" zakončí tento víkend. Domácí jsou na posledním místě, aktuálně ztrácí 4 body na předposlední Zásmuky "B". Naše mužstvo v minulém kole sahalo po bodech v domácím utkání s lídrem tabulky z Jevan. Uvidíme, zda si spraví chuť na hřišti "sousedů". Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Přípravky

Pondělí 19. května   od 17 hodin: U10-U11 - FŠ Velký Osek

                                 od 17 hodin: Český Brod - U7-U9 "B"

Středa 21. května     od 17 hodin: U7-U9 "A" - Jestřábí Lhota

Minulý víkend

Volárna - "A" 0:2

"B" - Jevany 0:1

Benátky n/J - Dorost 4:0

Mladší žáci - Radim 9:4