Béčko se pokusí získat první body

17.09.2015 15:32

O první letošní body bude o tomto víkendu opět bojovat "B" mužstvo. POZOR, zápasy dospělých začínají již v 16:30!

Sobota 19. září

Dosud neporažené mužstvo starších žáků míří na hřiště Jestřábí Lhoty. Dle postavení v tabulce bude i v tomto utkání naše mužstvo favoritem, které se zatím může pyšnit stoprocentní bilancí (4 zápasy, 12 bodů, skóre 27:2). Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Šmejkal.

Na čele tabulky máme i mladší žáky, který nastoupí na hřišti Třebovle. Podaří se získat třetí výhru v řadě? Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Bláha.

V Třebovli nastoupí i "A" mužstvo, které prozatím stále drží 2. místo v tabulce. Domácí mužstvo získalo prozatím 5 bodů a patří mu 11. místo. V minulém kole schytalo výprask ve Velkém Oseku, bude si tedy chtít na našem mužstvu jistě spravit chuť. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Bláha.

Neděle 20. září

V oslabené sestavě inkasovalo v minulém kole mužstvo dorostu 6 branek na hřišti Vrd. V jaké sestavě nastoupí tento víkend, to prozatím nevíme. Víme ale, že se postaví proti silnému soupeři a dlouholetému rivalovi. Do Peček přijede mužstvo Velimi, které si prozatím připsalo 9 bodů z 12 možných. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Holý.

Tabulkově dvě nejhorší mužstva na sebe narazí na konci víkendu. "B" mužstvo, které je stále bez bodu, přivítá na domácím hřišti Tuchoraz "B". Ta už na svém kontě má 3 body, když porazila v minulém kole doma Kozojedy. Naše mužstvo už potřebuje získat první body, aby opustilo dno tabulky. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Sedláček.

Minulý víkend

Sobota 12. září

Cerhenice - "B" 6:1

Ml. žáci - J. Lhota 16:0

 

Neděle 13. září

St. žáci - Vrdy 7:0

Vrdy - Dorost 6:0

"A" - Jestřábí Lhota 2:1 po pen,