Bodovali akorát dorostenci

15.05.2013 10:04

Jedinou výhru si tento víkend připsali dorostenci, kteří si s chutí zastříleli. Zbylá mužstva tentokrát prohrála. Jak dopadne následující víkend?

Sobota 18. května:

Sobotní den bude patřit dětem. Na stadionu AFK se uskuteční turnaj mladších přípravek r. 2006 a mladších. Turnaje se zúčastní 10 mužstev, mezi nimi i naši nejmladší bojovníci. Turnaj začne v 9 hodin a my Vás tímto srdečně zveme!

Odpoledne zajíždí "A" mužstvo do Jestřábí Lhoty, kde je čeká opravdu těžké utkání. Naše mužstvo se sice v tabulce propadlo až na 7. místo, ale s minimální ztrátou na čelo tabulky (3 body na 3. místo)! V sobotu proti sobě nastoupí čtvrtý tým tabulky se sedmým. Začátek zápasu v 17 hodin, rozhodčí: OFS Kutná Hora

Neděle 19. května:

Do Mnichovic se vydají dorostenci bojovat o další body do tabulky. Mezi oběma soupeři je v tabulce rozdíl pouhé 2 body, a tak tedy půjde o hodně. Naši hráči si minulý týden s chutí zastříleli, odnesly to Chocerady. Utkání začne v 10.15 hod, rozhodčí: bude doplněno.                           A pozor! AFK Pečky vypravuje na tento zápas autobus! Pojeďte tedy podpořit dorostence přímo do Mnichovic. Odjezd autobusu je v 8.15 hod.

Na domácím hřišti se představí žáci, soupeřem budou Kšely. Naši hráči chtějí po dvou porážkách již určitě zvítězit a proti 6. týmu tabulky mají určitě velikou příležitost. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí: Pluhař

Víkend zakončí "B" mužstvo proti Tuklatům. Po debaklu v Dobrém Poli je co napravovat, proti tentokrát bude stát 5. tým tabulky, který má před naším mužstvem náskok pouhých 2 bodů! Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí: Pluhař.

Přípravky:

V pondělí 20. května nastoupí na domácím hřišti starší přípravka proti FK Kolín "A", ve středu 22. května se na domácím hřišti představí mladší přípravka proti AFK Kolín. Oba zápasy začínají v 17 hodin!

Minulý víkend:

"A" - Libodřice                  0:2

Dobré Pole - "B"               6:1

Dorost - Chocerady         12:0

Straky - Mladší žáci          5:1