Bodovalo opět jen béčko

04.09.2012 21:17

Druhý víkend této sezóny je za námi a výsledek je téměř stejný, jako předešlý víkend. Bodovalo opět jen béčko, tentokrát ale získalo jen bod.

Víkend zahájil dorost na hřišti vicemistra loňské sezóny v Uhlířských Janovicích. Po výprasku v Sázavě chtěli naši dorostenci konečně bodovat, ale to se opět nepovedlo. Zbytečné chyby vedly k tomu, že se domácí dostali do tříbrankového vedení, a tento náskok už udrželi bez větších problémů až do konce utkání. FK Uhlířské Janovice - Dorost 6:2!  Komentář k utkání najdete i na stránce dorostu zde!

Od 17 hodin nastoupilo ''A'' mužstvo v Bečvárech. Po prohře v Konárovicích chtělo naše mužstvo bodovat. Bohužel se to nepovedlo. Trenéra Hovorku mohl potěšit akorát zlepšený výkon mužstva, které opět doplatilo na neproměňování šancí. Bečváry - ''A'' 3:2!

Přátelské utkání sehráli v neděli v Plaňanech žáci. Výsledek hovoří jednoznačně pro naše hráče, výhra 13:0!

Druhé ze čtyř domácích utkání v řadě čekalo na naše béčko, soupeřem byly Jevany. Hosté v poločase vedli 1:0, ale naši hráči ve druhém poločase vývoj utkání otočili. Bohužel po chybě v obraně hosté vyrovnali. ''B'' - Jevany 2:2!