Bohatá nedělní nabídka

21.10.2016 12:08

Žáci a "B" mužstvo nastoupí na domácím stadionu. Pozor, mužstva dospělých začínají již v 15:30!

Sobota 22. října

Dorost zajíždí do Čelákovic. Naše mužstvo bude v utkání favoritem. Po sedmi zápasech má na kontě 18 bodů. Po porážce ve Vrdech v minulém kole zabralo a opět se vrátilo na vítěznou vlnu. O další 3 body bude bojovat proti 12. týmu tabulky. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Prosr.

Neděle 23. října

Do Peček přijede Rakovník.

Starší žáci by již konečně chtěli zvítězit na domácím hřišti. Ve čtyřech domácích zápasech získalo mužstvo pouze jeden bod. V tabulce domácích zápasů je na předposledním místě. Hůře jsou na tom jen Kunice. Nedělním soupeřem bude TATRAN Rakovník. Hosté jsou aktuálně na 15. místě s 10 body. Na hřištích soupeřů získali pouze 3 body. Jinak naše mužstvo má na 12. místě 11 bodů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí: Veselý.

Utkání mladších žáků nabídne souboj sousedů v tabulce. Obě mužstva mají shodně 19 bodů a jsou na 6. a 7. místě. Díky lepšímu skóre jsou na tom lépe hráči TATRANU. Naše mužstvo aktuálně drží sérii 5 zápasů bez porážky. Utkání začne v 11:55, rozhodčí: Veselý.

Fotbalová neděle na stadionu AFK bude pokračovat odpoledne. "B" mužstvo přivítá Rostoklaty. Naše mužstvo se díky první venkovní výhře z minulého kola posunulo už na 8. místo tabulky. Rostoklaty přijedou na náš stadion s jednobodovou ztrátou na naše mužstvo. Utkání začne v 15:30, rozhodčí Veselý.

"A" mužstvo bude navazovat na sérii bez porážky v Kouřimi. Poslední vzájemné zápasy v Kouřimi rozhodně nenudily a pokaždé padlo minimálně 5 branek. V tabulce je na tom aktuálně lépe naše mužstvo, kterému patří 5. místo. Kouřim je těsně v závěsu, na 7. místě má 12 bodů Utkání začne v 15:30, rozhodčí Vala.

Minulá utkání

Sobota 15. října

"A" - Nučice 1:0

Neděle 16. října

Dorost - Městec Králové 6:0

Neratovice - St. žáci 2:2

Neratovice - Ml. žáci 1:2

Lošany - "B" 0:3