Bude áčko opět bodovat?

13.10.2016 14:40

Doma nastoupí "A" mužstvo a dorost.

Sobota 15. října

"A" mužstvu se v posledních zápasech daří. Navázat na cenný zisk z Krakovan bude chtít na domácím hřišti proti Nučicím. Hostům aktuálně patří 10. místo s počtem 10 bodů. Naše mužstvo má aktuálně sérii 11 bodů z posledních 4 zápasů. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Novák.

Neděle 16. října

Dorost v minulém kole poprvé nebodoval. Výprask z Vrd bude napravovat na domácím hřišti proti Městci Králové. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Bekešský.

Žáci míří do Neratovic.

V neděli dopoledne budou hrát starší žáci o důležité body. Na svého soupeře aktuálně ztrácí z 10. místa 4 body. Našemu mužstvu se prozatím venku poměrně daří (5 venkovních zápasů => 9 bodů). Neratovice naopak doma ztrácí, ze čtyř domácích zápasů má 4 body. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Remenec.

Mladší žáci mile překvapují. Po devíti zápasech mají 16 bodů a díky tomu jim patří 7. místo. Neratovice jsou se ziskem 9 bodů na 13. místě. Mírným favoritem utkání tedy bude naše mužstvo. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Remenec.

"B" mužstvo zajíždí na hřiště nováčka III. třídy. Lošanům se prozatím nedaří. Po sedmi odehraných kolech má nováček 3 body a je na posledním místě. Naše mužstvo získalo v minulém kole na domácím hřišti pouze bod. Aktuálně je se 7 body na 10. místě. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Wolfram.

Minulý víkend

Sobota 8. října

Krakovany - "A" 1:3

Neděle 9. října

Vrdy - Dorost 8:0

St. žáci - FK Kolín 1:3

Ml. žáci - FK Kolín 5:1

"B" - Č. Brod "C" 1:2 po pen.