Bude se o víkendu slavit?

20.05.2016 08:12

O tomto víkendu se může na stadionu AFK slavit, starší žáci ale musí bodovat.

Sobota 21. května

Víkend zahájí dorost, který čeká utkání v Liblici. Naše mužstvo má co napravovat. V minulém kole doma dostal 8 branek od Českého Brodu - lídra tabulky. V tabulce je na tom naše mužstvo lépe, před svým sobotním soupeřem má náskok 15 bodů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Šmejkal.

Ve stejný čas nastoupí na domácím hřišti mladší žáci, kteří přivítají Rostoklaty. Hosté jsou v tabulce beznadějně poslední: 13 zápasů, 0 bodů, skóre 8:169. Očekáváme brankové hody. Rozhodčí nedelegováno.

"A" mužstvo sice stále drží 7. místo v tabulce, jenže rozhodnuto o záchraně zdaleka není. Na předposlední, tedy 13. místo, má náskok pouze 8 bodů. Ve hře je ještě bodů 15. V sobotu na stadion AFK přijedou Libodřice. Těm aktuálně patří 10. místo, se ztrátou jednoho bodu na naše mužstvo. Důležité utkání pro oba týmy začne v 17 hodin, rozhodčí Rozvoral.

Neděle 22. května

Starší žáky čekají poslední dvě utkání v této sezóně. Pokud v nich získají jeden jediný bod, vyhrají svojí skupinu. Pokusí se ho získat hned v nedělním utkání doma proti Poříčanům. Hostům patří v tabulce 8. místo, na podzim se z výhry 5:0 radovalo naše mužstvo. Uvidíme, zda se potvrdí, že "poslední krok bývá nejtěžší". Přijďte podpořit naše žáky. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Šmejkal.

Po domácí výhře nad Liblicí zajíždí "B" mužstvo na hřiště 5. týmu tabulky. Naše mužstvo si bude jistě chtít připsat třetí výhru v řadě, domácí budou navazovat na výhru z minulého kola z Kozojed. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí  Humpolák.

Minulá utkání

Sobota 14. května

Radošovice - St. žáci 0:3
"B" - Liblice "B" 3:1

Neděle 15. května

Dorost - Český Brod 0:8
Ratboř - Ml. žáci 2:0
Český Brod - "A" 9:2