Bude tento víkend opět úspěšný?

18.04.2013 19:59

Máme za sebou vydařený víkend, kromě mladších žáků zvítězila všechna ostatní mužstva. Především výhra "B" mužstva na hřišti lídra tabulky určitě potěšila příznivce AFK.

sobota 20. dubna:

Až do Teplýšovic se vydají v sobotu dopoledne dorostenci. Od 11 hodin nastoupí k důležitému utkání v boji o přední příčky tabulky. Naši hráči si v minulém kole doma poradili v derby s Radimí a na jaře jsou stále suverénní. Utkání začne v 11.00 hod, rozhodčí: Bartušek.                                          A POZOR! Na toto utkání se můžete jet podívat, klub připravil autobusový zájezd! Odjezd je v 9 hodin!

Po dorostu nastoupí k těžkému utkání i "A" mužstvo. To také zvládlo minulý víkend derby, ale nyní je čeká daleko těžší soupeř - 3. tým tabulky Velký Osek! Domácí v minulém kole prohráli v Konárovicích a dovolilo tak, aby se na ně naše mužstvo dotáhlo na rozdíl 5 bodů! Utkání začne v 17.00 hod, rozhodčí: Vlk.

neděle 21. dubna:

Jediný zápas na domácím hřišti odehraje tento víkend "B" mužstvo. To konečně na jaře bodovalo, a stálo to za to. Minulý víkend zvítězilo mužstvo trenéra Kuchaře na hřišti lídra tabulky v Nučicích 2:1! Toto vítězství budou chtít hráči potvrdit v domácím souboji s posledním týmem tabulky, do Peček přijedou Kšely. Utkání začne v 17.00 hod, rozhodčí: Lev.

středa 24. dubna:

Mladší přípravka AFK (U7-U9) přivítá na domácím hřišti Jestřábí Lhotu. Začátek zápasu v 17.00 hod.

Minulý víkend:

"A" - Radim "B" 2:1

Nučice - "B" 1:2

Dorost - Radim 10:1

B.Poděbrady - Mladší žáci 1:1