Černý víkend pro mužstva AFK

24.10.2014 10:01

Minulý víkend prohrála všechna mužstva AFK Pečky! O tomto víkendu mají tedy co napravovat.

Sobota 25. října

Jako první bude o body bojovat "A" mužstvo, které čeká druhé utkání v řadě venku. Po porážce v Ratboři se představí v Libodřicích. Tabulka okresního přeboru je natolik vyrovnaná, že naše mužstvo ztrácí ze šestého místa na čelo tabulky pouze 5 bodů. Určitě by bylo vhodné zopakovat poslední utkání ze hřiště našeho sobotního soupeře. V prvním jarním kole minulé sezóny zde naše mužstvo zvítězilo 5:0! Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Baroch Vl.

Neděle 26. října

Zbytečné chyby rozhodly o tom, že si dorostenci v minulém kole připsali další porážku na hřišti soupeře. O tomto víkendu se představí opět venku. A v Sadské je nečeká vůbec lehké utkání. Mužstvo domácích se tlačí do první top 3, na kterou prozatím ztrácí 3 body. 3 body hrají roli i v postavení v tabulce našeho mužstva, ale na opačném pólu tabulky. Aktuálně se naše mužstvo nachází na 12. místě se ziskem pouhých 6 bodů! Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Hlavnička R.

Utkání sousedů v tabulce se odehraje na stadionu AFK. Starší žáci nastoupí proti Voticím. Pro naše mužstvo to bude poslední mistrovské utkání v tomto kalendářním roce. Určitě ho tedy budou chtít oslavit ziskem tří bodů. Oba nedělní soupeři jsou na tom téměř stejně:

AFK: 5. místo -> 8 zápasů -> 12 bodů -> skóre 24:18

Votice: 6. místo -> 7 zápasů -> 12 bodů -> skóre 26:21

Očekáváme tedy vyrovnané utkání, které začne v 10 hodin, rozhodčí Nehasil.

Po dvou porážkách v řadě si mladší žáci budou chtít spravit chuť a ze hřiště Štítarského SK si odvézt všechny body. Dle postavení v tabulce je favoritem utkání právě naše mužstvo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Vala. POZOR: hraje se v Křečhoři!

Víkend zakončí na domácím hřišti "B" mužstvo. Pokus číslo 6 o první výhru za 3 body na domácím stadionu! Proti budou stát Sendražice. Obě mužstva prozatím získala stejný počet bodů (11) a v tabulce drží 10. a 11. místo. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Pluhař.

Přípravky

Pro přípravky končí podzimní část sezóny!

Neděle 26. října od 12:30: Radim - Starší přípravka "B"

Pondělí 27. října od 16:00: Starší přípravka "A" - Český Brod

Středa 29. října od 17:00: FK Kolín "A" - Mladší přípravka

Minulý víkend

Ratboř - "A" 3:2

"B" - Č. Pečky "B" 1:3

Lysá n/L - Dorost 5:2

St. žáci - Straky 1:3

Ratboř - Ml. žáci 3:0