Co nám nabídne tento víkend?

23.05.2013 09:55

Zvítězí po třech porážkách "A" mužstvo? A jak zvládnou těžké utkání mladší žáci?

Sobota 25. května:

Pouze jedno utkání se odehraje v tento den. Na domácím hřišti se představí "A" mužstvo proti Liblicím. Našemu mužstvo budou chybět dva hráči, kteří byli vyloučeni v minulém zápase v Jestřábí Lhotě, navíc by se mužstvo potřebovalo chytnout. Po skvělém začátku nyní přišly tři porážky v řadě. Soupeřem bude tým bojující o postup - 2. tým tabulky, který ztrácí pouhý jeden bod na čelo tabulky. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Humpolák, delegát Hnilička.

Neděle 26. května:

Program nedělního dopoledne vyplní dorostenci. Na domácím hřišti se postaví proti Bohemii Poděbrady. Našemu mužstvu se v posledních zápasech nedaří, ale především na hřištích soupeřů. Doma, to je jízda. Soupeř je na předposledním místě, takže favorit tohoto utkání je jasný. Uvidíme, zda získají dorostenci další povinné body do tabulky. Start zápasu v 10.15, rozhodčí: Radina.

Nejtěžšího soupeře o tomto víkendu mají mladší žáci, ti se představí na hřišti 1. týmu tabulky v Jestřábí Lhotě. Naše mužstvo po dvou porážkách zabralo a s chutí si minulý víkend na domácím hřišti zastřílelo. Na podzim se z výhry radovalo naše mužstvo a to bychom si určitě přáli i nyní. Utkání začne ve 12.15 hod, rozhodčí: neobsaeno.

Víkend završí "B" mužstvo na hřišti Zásmuk "B". Domácí bojují o záchranu, na předposledním místě mají náskok 5 bodů před posledními Kšely, naše mužstvo se probojovalo už na 5. místo! Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí: Divíšek.

Přípravky:

Obě naše přípravky čeká zájezd do Kolína, kde nastoupí proti FK Kolín "B". První zápas odehraje starší přípravka a to v pondělí 27. května, ve středu 29. května poté mladší přípravka. Oba zápasy začnou v 17 hodin.

Minulý víkend:

Turnaj přípravek

Jestřábí Lhota - "A" 3:1

"B" - Tuklaty 4:1

 Mnichovice - Dorost 3:1

Mladší žáci - Kšely 14:0