Čtyřbrankové manko

21.10.2017 16:36

Mladší žáci prohráli v Říčanech 3:4. Domácí vedli už 0:4, našemu mužstvu se už ani minimálně vyrovnat nepodařilo.

Lepší ve všech činnostech, přesto bez bodů!

Podle loňské sezóny i letos jsme očekávali na hřišti Říčan ostrý souboj s obrannou hrou domácích. I přes očekávanou hru naši  hráči nezvládli zápas takticky. Celý zápas se odehrával v podstatě stejně. My jsme tvořili hru, kombinovali, stříleli, zahazovali šance a soupeř pouze bránil a využíval rychlé protiútoky. Poločas za stavu 3:0 pro domácí neodpovídal výkonu. Hodili jsme za hlavu prvních třicet minut a vletěli na soupeře s velkým odhodláním. Asi pět našich neproměněných šancí bylo potrestáno soupeřem a ten zvýšil na nepříjemných 4:0. Výsledek se začal jevit jako debakl. Pečáci ale chtěli hrát fotbal a bylo to na hřišti znát. Kozanův parádní rohový kop po domluvě hráčů směřovaný na Olivera se vydařil a ten krásným způsobem zakončil hlavou do šibenice. Stejný hráč nahrál na další dvě branky, které vstřelil Ondra Majer. Jedna z nich byla naprosto excelentní, z dálky pravou nohou vymetl snad všechny pavučiny v rohu branky přesnou a velice tvrdou ranou. Obrat jsme však nedokonali, i když za předvedený druhý poločas jsme si zasloužili určitě zisk všech bodů. Obrovský tlak naprosto neustál domácí trenér, který svým neadekvátním chováním kazil ke konci zápasu hru. Přehnané zákroky jím přemotivovaných hráčů často přehlížel i rozhodčí a tím také trochu zhatil velice zajímavý zápas pro nezaujatého fanouška. Odjížděli jsme velice frustrovaní, ale po zápase si naši chlapci zasloužili pochvalu především za obrovské nasazení do posledního hvizdu a také za zvládnuté emoce proti zfanatizovanému soupeři, jejich trenérovi, pokřikujícím nesportovním fanouškům a rozhodčímu. Bez bodu, ale čestně.

Branky: 2x Majer, Stuchlík

Sestava: Zaňák - Vrba, Zajíc, Vorlíček Ji., Arazim, Kozák, Nádeník, Pošík, Stuchlík, Ort, Majer, Vorlíček Ja., Novotný