Další body do tabulky

16.05.2017 06:04

"A" mužstvo si z Nučic přivezlo 2 body. V normální hrací době skončilo utkání 2:2. Pokutové kopy zvládlo lépe naše mužstvo.

„Celý zápas byl vyrovnaný. Soupeř šel do vedení po rychlém brejku, který po pár minutách vyšel i nám. Minutu před půlí nám hosté po zaváhání defenzívy a nedůrazném odkopu dali branku. Druhou půlku jsme začali nátlakovou hrou, ale šance nepřišly. Po jednom z úniků byl faulován Filip Kubalík a penaltu jsme se štěstím proměnili. Do konce zápasu se již nic nestalo a o výsledku musel rozhodnout penaltový rozstřel, při kterém byli hosté úspěšnější," řekl asistent Nučic Petr Houdek.

„Byl to zápas, ve kterém domácí nutně potřebovali vyhrát a my jsme přijeli bodovat. To se nám podařilo, ale snadné to vůbec nebylo," přiznal trenér Peček Petr Šafránek.

„Domácí hráli to, co jsem očekával, jednoduše nakopávali téměř celý zápas míče k naši brance a čekali, co nám propadne. My jsme se této hře přizpůsobili a to nám nevyhovuje, a tak z toho byl zápas, který moc fotbalové krásy nepobral, spíš naopak. Během celého utkání domácí doháněli naše vedení a ve druhém poločase dokázali srovnat stav na konečných 2:2. Závěrečných patnáct minut bylo o tom, kdo dá vítěznou branku. Nučice hrozily ze standardek my z brejků. Naše třetí branka nebyla uznána, takže to skončilo spravedlivou remízou. Plusový bod z penalt nás těší. S výkonem spokojen nejsem, ale dva body beru. Těší mě, že se střelecky prosadil Růžička. Doufám, že mu to tam bude nyní padat," dodal Šafránek.

zdroj Kolínský deník

Zdroj: https://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/okres-slagr-kola-pro-jestrabi-lhotu-20170516.html

 

Branky: 2x Růžička

Sestava: Cihlář - Konůpek, Modrovič, Plaček, Axamit - Mužík, Novák, Lukáš, Dolejš, Richter - Růžička

Na střídání: Materna, Štégl, Hrdlička, Chudoba

Na pokutové kopy 2:4