Další fotbalový víkend je zde! Na programu jsou tři důležité zápasy.

28.03.2014 20:50

Máme za sebou první jarní zápasy. Nejvíce potěšilo příznivce AFK "A" mužstvo, které dokázalo zvítězit v Libodřicích. Dorostenci bohužel body z Horních Bučic nepřivezli a "B" mužstvo si na svoje první jarní utkání musí ještě počkat.

Sobota 29. března:

"A" mužstvo opět míří na hřiště soupeře. V Jestřábí Lhotě to bude zápas o šest bodů. Oba sobotní soupeři vstoupili do jarní části sezóny vítězně, a tak se bodový rozdíl v tabulce nezměnil. Naše mužstvo je na 8. místě s 21 body, tým Jestřábí Lhoty je na 10. místě s počtem bodů 20. Důležité utkání pro oba týmy začne v 15 hodin, rozhodčí Netáhlík.

Neděle 30. března:

I dorost čeká důležité utkání a stejně jako "A" mužstvo hraje opět na hřišti soupeře. Po porážce v Horních Bučicích nastoupí tentokrát v Úvalech. V tabulce jsou na tom o 3 body a 2 místa lépe naši hráči. I pro tento duel platí, že je to zápas o šest bodů. Začátek zápasu je v 10:15, rozhodčí Prosr. POZOR: hřiště Vyšehořovice.

Domácí premiéra v roce 2014 se minulý týden odložila. Tento víkend by jí ale již nemělo nic bránit. "B" mužstvo přivítá Tuchoraz "B". I v tomto utkání půjde o hodně. Náš tým je na 9. místě a před svým soupeřem má náskok pouhé 2 body! Tuchoraz první jarní zápas odehrála, ale doma podlehla Jevanům 3:6. Nedělní zápas začne v 15 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Libodřice - "A" 0:5

"B" - Tuklaty - ODLOŽENO

Horní Bučice - Dorost 6:1