Další sezóna je u konce. Na programu jsou poslední zápasy!

12.06.2015 17:44

Sezóna 2014/2015 bude po tomto víkendu minulostí. Poslední mistrovské utkání v této sezóně se na stadionu AFK odehraje v sobotu.

Sobota 13. června

Poslední mistrovské utkání čeká "A" mužstvo na hřišti Konárovic. Jisté je, že naše mužstvo skončí nejhůře na 8. místě. Směrem nahoru se ale může posunout až na 4. místo. Oba sobotní soupeře od sebe v tabulce dělí pouhý jeden bod. Utkání začne už ve 14 hodin, rozhodčí Baroch Vl.

Poslední mistrovské utkání v této sezóně na stadionu AFK sehraje "B" mužstvo. Do Peček přijedou Kozojedy. Naše mužstvo se zachránilo ve III. třídě. Utkání se odehraje už jen z povinnosti. Jistě se budou chtít naši hráči rozloučit s fanoušky vítězstvím. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Neděle 14. června

Sezónu zakončí dorost v Milovicích. Naše mužstvo si po skvělé jarní části bude chtít připsat poslední sezónní body. Proti bude stát předposlední tým tabulky. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kubečka J.

Minulý víkend

Sobota 6. června

Ml. žáci - Týnec n/L 11:0

"A" - Jevany 5:1

Neděle 7. června

Dorost - B. Poděbrady 4:4

Č. Brod "B" - "B" 9:0