Dařilo se pouze dorostu

15.09.2016 12:21

Minulý víkend se hodnotí jako neúspěšný. Bodovalo pouze mužstvo dorostu.

Sobota 17. září

"B" mužstvo se představí v Tuklatech, kde naposledy bodovalo 11. září 2010! Aktuálně navíc mužstvo Tuklat obsadilo 1. místo tabulky. Ze tří zápasů má plný počet devíti bodů. Naše mužstvo se se třemi body krčí na místě předposledním. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vala.

Situace u "A" mužstva také není dobrá, je ale horší, než u "B" mužstva. Áčko stále čeká na první body. Ty se pokusí získat nyní na domácím hřišti proti Konárovicím. Hosté mají aktuálně 3 body za domácí výhru 4:1 nad Velkým Osekem z 1. kola. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Radina.

Neděle 18. září

Doma se představí prozatím suverénní dorost. Dva zápasy => 6 bodů => skóre 14:0. Naše mužstvo bude v nedělním utkání favoritem. Soupeř, tým Červených Peček, je prozatím na předposledním místě bez bodu. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kinčl.

Žáci míří na stadion FC Mělník!

Naše starší žáky nečeká lehký soupeř. Domácí jsou aktuálně na 2. místě, když ze čtyř zápasů získali 10 bodů. Naše mužstvo získalo prozatím jediné body v prvním kole, od té doby 3 porážky v řadě. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Zuskin.

I mladší žáky čeká těžký soupeř. Navíc nejlépe střílející tým tabulky: 4 zápasy = 25 branek. To prozatím přineslo 9 bodů a 4. místo v tabulce. Naše mužstvo má bodů 6, 8 vstřelených branek a za sebou ztracené domácí utkání s Říčanama. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Zuskin.

Minulý víkend

Sobota 10. září

Kostomlaty - Dorost 0:6

"A" - Bečváry 3:4

Třebovle - "B" 3:0

Neděle 11. září

St. žáci - Říčany 2:3

Ml. žáci - Říčany 1:2