Derby přineslo 6 branek

08.04.2014 19:54

"A" mužstvo zvládlo derby s Radimí "B" a do tabulky si připsalo 3 body za výhru 4:2!

„Derby se vším, co k fotbalu patří, hlavně byla skvělá divácká kulisa. Sešly se téměř tři stovky diváků. I na fotbal se dalo koukat. K vidění bylo i několik fotbalových akcí. Nakonec padlo šest branek," potěšilo trenéra Peček Františka Hovorku.

„Utkání jsme zvládli lépe než soupeř, který byl posilněný dvěma hráči A mužstva. Za disciplinovaný výkon naše kluky chválím," dodal Hovorka.

„Musíme uznat, že Pečky byly fotbalovější, ale nebýt dvou penalt, z nichž přinejmenším ta druhá byla hodně sporná a ze kterých padly první dva góly, mohl být zápas zajímavější," přiznal obránce radimského béčka Roman Procházka.

„Takhle jsme museli dotahovat dvougólovou ztrátu a i když nás branka Iva Procházky, po centru Vejdělka, na chvíli vrátila do hry, další dva góly soupeře o výsledku definitivně rozhodly.  Hrodek pak sice ještě nastřelil břevno, ale zkorigovat výsledek se nám  podařilo už jen ke konci zápasu, kdy se Ivo Procházka pustil do souboje s vyběhnuvším brankářem domácích a  odražený balón poslal Miloš Ružinský snad ze čtyřiceti metrů do opuštěné domácí branky," dodal Procházka.

                                                                    zdroj Kolínský deník

 

Branky: 2x Štegl, Hanzelín, Hovorka P.

Sestava: Hemmer - Braňka, Hovorka J., Plaček, Zelenka - Konůpek, Modrovič, Štegl, Hanzelín - Mužík, Růžička

Na střídání: Materna, Chrastný, Hovorka P., Železný, Svatuška