Derby pro AFK!

11.04.2014 15:24

Minulý víkend byl ve znamení derby našeho "A" mužstva proti Radimi "B". Důležité utkání naši hráči zvládli. Bohužel dorostu a "B" mužstvu se již tolik nedařilo.

Sobota 12. dubna

Dorostence navíc čeká v dalším kole tým z první poloviny tabulky. Na hřišti Bezna se postaví proti týmu, který na domácím hřišti prohrál v sezóně pouze dvakrát (jedna porážka je proti poslednímu týmu tabulky!). Naše mužstvo trápila minulý týden marodka, stále je tedy otazník, v jaké sestavě v sobotu nastoupí. Zápas začne v 10:30, rozhodčí Šesták.

Výhru za 3 body! Vše ostatní bude bráno za neúspěch. "B" mužstvo přivítá na domácím hřišti poslední tým tabulky – Zásmuky "B". Náš sobotní soupeř získal v 16 kolech pouze 7 bodů. Oba týmy dělí v tabulce od sebe 3 místa a 13 bodů. Naše mužstvo na tom není dobře, ale na 6. místo ztrácí pouhé 4 body, navíc má k dobru jedno utkání. Zápas začne v 16:30, rozhodčí Baroch Vl.

Neděle 13. dubna

V netradiční čas se představí "A" mužstvo v Kolíně. Domácí vyhlásili boj o špici tabulky, na jaře se jím zatím bodově daří: 3 zápasy = 9 bodů. Na "B" tým z okresního města nestačil ani druhý tým tabulky z Polep. Naši hráči půjdou do utkání povzbuzeni výhrou z derby, ale otazník visí nad sestavou. Utkání začne ve 13 hodin, rozhodčí Humpolák.

Minulé zápasy

"A" - Radim "B" 4:2

Nová Ves - "B" 4:1

Dorost - Čelákovice 1:5