Derby pro Viktorii

27.04.2015 18:10

"A" mužstvo nezvládlo derby v Radimi, kde prohrálo s místním "B" týmem 1:3. Naše mužstvo inkasovalo už po necelé půl minutě hry, v 6. minutě bylo skóre 2:1. V samém závěru domácí přidali pojistku a připsali si tak důležité tři body.

„Za krásného fotbalového počasí jsme na domácím pažitu přivítali tým Peček. Do utkání jsme vstoupili skvěle, po třiceti vteřinách se nádherně trefil Synek. Vedení jsme si dlouho neužili, když po našem naivním bránění neměl hostující hráč problém skórovat. Po centru Samka dotlačil balón do brány Čábelka a my si vedení vzali zpět. V 70. minutě využil chyby hostující obrany Procházka a bylo to o dva góly. Další branky už nepadly a my slavíme důležité vítězství v derby," potěšilo záložníka radimské rezervy Tomáše Dejla.

„Utkání pro nás začalo špatně, hned z rozjezdu jsme inkasovali. Pak jsme Růžičkou srovnali, ale v šesté minutě jsme školáckou chybou opět soupeři umožnili vedení. Ve druhé půli po naší individuální chybě jsme prohrávali o dva góly. My jsme tentokrát nic nevymysleli. Pokud by soupeř nastupoval ve stejné sestavě jako proti nám, nemohl by okupovat předposlední místo tabulky," uvedl asistent Peček Martin Švára.

zdroj Kolínský deník

Zdroj: https://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/okres-zachranujicim-tymum-se-celkem-darilo-20150428.html

 

Branky: Růžička ml.

Sestava: Hemmer - Macháček, Hovorka J., Plaček, Malý - Hanzelín, Modrovič, Moravec, Materna - Růžička ml., Jedlička

Na střídání: Růžička st., Ontl M., Havelka, Soukup, Šteffen