Divoká remíza

05.11.2017 20:15

Mladší žácí na domácím hřišti remízovali s FC Mělník 5:5!

Bláznivá přestřelka!

Po devíti odehraných zápasech, tedy po střetnutí se všemi protivníky se nacházíme na osmém místě z deseti. Což je nelichotivé umístění vzhledem k tomu, že jsme odehráli všechna vyrovnaná utkání. 

Tentokrát jsme domácím fanouškům předvedli bláznivou přestřelku s Mělníkem. Zápas se přeléval z jedné strany hřiště na druhou, stejně tak výsledkově jsme se přetahovali až do konce. Bohužel předvedená hra ale nebyla podle představ. Špatný pohyb domácích nutil k individuálním akcím, které nás stály spoustu sil a nebyl k vidění příliš pohledný kombinační fotbal.

Bohužel 12 bodů po 10 utkáních je opravdu velice málo i přes pozitivní skóre 33:29. Bylo na čase k nějakému impulzu v podobě změny. Trenérské trio Aleš, Štěpán a Honza mají ,,neotřesitelnou" pozici ve vedení klubu (smích), došlo k volbě nového kapitána. Celotýmová rada rozhodla, že na domácí zápasy bude oblékat kapitánskou pásku Ondra Majer, na venkovní naopak Kuba Zajíc.

Branky: 3x Majer, Kozák, Novotný

Sestava: Fejfar - Vrba, Zajíc, Vorlíček Ja., Středa, Kozák, Stuchlík, Arazim, Pošík, Ort, Nádeník, Majer, Vorlíček Ji., Zaňák, Novotný