Doma jen mladší žáci

05.04.2013 16:30

Je před námi další víkend plný mistrovských zápasů. Tentokrát se na stadionu AFK představí jen mladší žáci, Zbylá mužstva sehrají svá utkání na hřištích soupeřů.

sobota 6. dubna:

Jediné utkání v tento den. A utkání to bude veledůležité pro naše "A" mužstvo, které v rámci 16. kola čeká utkání v Týnci nad Labem! Naše mužstvo chce potvrdit zisk tří bodů z minulého víkendu, ale na hřišti posledního týmu tabulky to určitě nebude nic lehkého. Obě mužstva dělí od sebe 8 bodů, a to hovoří o vyrovnanosti tabulky. Utkání začne v 16.30 hod, rozhodčí: Pluhař

neděle 7. dubna:

Potvrdit zisk tří bodů z minulého kola bude chtít i mužstvo dorostu. Po důležité výhře nad Uhlířskými Janovicemi nyní míří na hřiště Jestřábí Lhoty. Pro mužstvo domácích to bude první mistrovské utkání v jarní části sezóny, a to by mohlo být pro naše hráče mírnou výhodou. Utkání začne v 10.00 hod, rozhodčí: Zikmunda

Jediný domácí zápas tento víkend odehrají mladší žáci, přivítají Štítarský SK. Favoritem jsou naši hráči, kteří budou na jaře bojovat o celkové vítězství v okresním přeboru. Přijďte fandit, utkání začne ve 14.30 hod, rozhodčí: nedelegován

"B" mužstvo čeká derby proti Cerhenicím. Druhé ze čtyř venkovních utkání v řadě odehraje naše mužstvo tentokrát na hřišti v Sokolči. Mužstvo Cerhenic prohrálo minulý víkend překvapivě s Horními Krůty 1:3. Naše mužstvo se jistě pokusí získat nějaký ten bod ze hřiště 4. týmu tabulky. Začátek utkání v 16.30 hod, rozhodčí: Vnuk.

Minulý víkend:

"A" - Bečváry 3:1

Jevany - "B" 3:1

Dorost - U.Janovice 2:0