Doma nastoupí pouze Áčko

03.06.2016 12:06

První červnový víkend je tady, do konce většiny soutěží zbývají poslední 3 týdny. Tento víkend nastoupí na stadionu AFK pouze "A" mužstvo.

Sobota 4. června

Víkend zahájí mladší žáci ve Velkém Oseku. Naše mužstvo se propadlo v tabulce na 3. místo, předskočilo ho právě mužstvo Velkého Oseka. Utkání sousedů v tabulce začne v 15 hodin, rozhodčí Kvasnička.

Druhé derby v řadě čeká "B" mužstvo. Po úterní porážce s Dobřichovem se tentokrát představí ve Velkých Chvalovicích. Domácím patří poslední místo v tabulce, na 13. místo ztrácí jeden bod. Chvalovice na jaře ještě nebodovali, navíc v posledních 5 zápasech inkasovali 48 branek! V minulém kole v Kozojedech nastoupili pouze s 9 hráči. Uvidíme, jaká situace bude v sobotu. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Fligr.

Neděle 5. června

Dorost zajíždí do Jestřábí Lhoty. Oba týmy v minulém kole prohrály, naše mužstvo doma se Zelenčí 1:2, Jestřábí Lhota 1:3 v Jirnech. Podzimní vzájemný zápas nabídl dramatickou podívanou až do závěrečného hvizdu (průběh utkání: 2:0 - 2:3 - 3:3 - 3:4). Hosté tehdy rozhodli o svém vítězství v 90. minutě. Nedělní utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Bekešský.

Na stadionu AFK se sehraje pouze jedno utkání, "A" mužstvo v něm vyzve Krakovany. Naše mužstvo nastoupí pod vedením nového trenéra, Petr Šafránek vystřídal Františka Hovorku. Na rozjezd ho čeká těžký soupeř. Krakovany zažívají skvělé jaro: 10 zápasů -> 24 bodů, pouze jedna porážka v normální hrací době a jedna porážka na penalty. Na podzim naše mužstvo v Krakovanech sice zvítězilo, ale v neděli se na našem stadionu představí úplně jiné mužstvo. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí: prozatím nedelegováno.

Minulý víkend

Sobota 28. května

Votice - St. žáci 0:3

Neděle 29. května

Dorost - Zeleneč 1:2
Plaňany - "A" 7:2

Úterý 31. května

"B" - Dobřichov 3:4