Doma opět jen béčko

31.08.2012 11:48

První zářijový víkend je tady a pro tři mužstva AFK pokračuje sezóna druhými koly.

Tento víkend měli zahájit žáci na hřišti Nebovid. Po dohodě se ale zápas odehraje až 12. 9. 2012 od 17:00.

Víkend tak zahájí dorost, a opět na hřišti soupeře. Po výprasku v Sázavě nastoupí naši dorostenci na hřišti Uhlířských Janovic. Dlouholetý rival je jedním z favoritů letošní sezóny. V prvním utkání dokázal vyhrát 2:0 na horké půdě v Choceradech. Naši dorostenci po výprasku 5:0 v Sázavě mají rozhodně co napravovat. Otazník je stále na pozici brankáře, jinak by tým měl být kompletní. Utkání začne v sobotu 1.9. v 10:15!

Odpoledne jede ''A'' mužstvo napravovat úvodní prohru z Konárovic do Bečvár. Naši hráči v Konárovicích prohráli 2:5, Bečváry nestačily na Libodřice poměrem 1:3. Do utkání nastoupí jiná sestava, než tomu bylo minulý víkend. Trenéru Hovorkovi budou chybět minimálně 4 hráči ze základní sestavy. Doufejme tedy, že si naše mužstvo připíše do tabulky první body. Utkání začne v sobotu 1.9. v 17:00!

Na pozvání fotbalového klubu SK Plaňany, k příležitosti oslav výročí 90. let založení klubu, sehrají mladší žáci na hřišti Plaňan přátelské utkání. Utkání začne v neděli 2.9. ve 14:30!

Víkend zakončí na domácím hřišti ''B'' mužstvo, to čeká druhé ze čtyř domácích utkání v řadě. První mají úspěšně za sebou. Minulý víkend sice proti Kozojedům nezačali úplně nejlépe, ale nakonec z toho byla zasloužená výhra 5:2. Dalším soupeřem budou Jevany. Ty dokázaly na úvod nového soutěžního ročníku doma porazit Horní Krůty 4:2. Favoritem toho utkání je naše mužstvo, a tak doufáme v zisk dalších 3 bodů. Utkání začne v neděli 2.9. v 17:00!