Doma se představí Áčko a Dorost

10.05.2013 13:36

Víkend ve znamení čísla 3 je za námi. První jarní porážku si připsalo "A" mužstvo v Kouřimi, se stejným soupeřem padl i dorost. 3 vstřelené branky stačily "B" mužstvu k vítězství, "A" mužstvu nikoliv. 3x inkasoval dorost i mladší žáci.

Sobota 11. května:

Tento víkend odstartuje od 17 hodin na domácím hřišti "A" mužstvo, to přivítá Libodřice. Naše mužstvo v minulém kole poprvé na jaře prohrálo, a tak se určitě bude chtít vrátit na vítěznou vlnu. V tabulce je mezi sobotními soupeři rozdíl 4 míst a 4 bodů. Rozhodčí: Dvořák.

Ve stejný čas nastoupí "B" mužstvo v Dobrém Poli. Domácí, kteří bojují o postup do okresního přeboru (ztráta 2 bodu na 1. Nučice), v této sezóně na domácím hřišti ještě neprohráli, jen 3x remízovali! Naši hráči ale získali z posledních 4 zápasů 10 bodů z 12 možných! Rozhodčí: Humpolák.

Neděle 12. května:

Neděle bude tentokrát patřit pouze mládeži. První nastoupí dorost, který od 10.15 hod. přivítá na domácím hřišti Chocerady. Po první jarní porážce, která přišla v minulém kole v Kouřimi, bude chtít mužstvo určitě zvítězit. Rozhodčí: Bekešský.

Od 14 hodin čeká mladší žáky zápas na hřišti Strak. Mužstvo, které v soutěži nahradilo mužstvo Milovic, je v tabulce na 5. místě. Naši hráči před týdnem prohráli na domácím hřišti s Českým Brodem, v tabulce jsou ale nadále na 2. místě. Rozhodčí: OFS Nymburk.

Minulý víkend:

Kouřim - "A" 7:3

"B" - Rostoklaty 3:1

Kouřim - Dorost 3:1

Mladší žáci - Č.Brod 2:3