Doma se představí dorost a béčko

16.10.2015 07:22

V sobotu nás čeká pouze jedno mistrovské utkání. V neděli se na stadionu AFK sehrají dvě utkání.

Sobota 17. října

"A" mužstvo bude hostem v Libodřicích. Naše mužstvo v minulém kole dokázalo obrat o bod lídra tabulky z Českého Brodu. Rádo by na tento cenný zisk navázalo. Proti se postaví aktuálně 8. tým tabulky, který si v minulém kole připsal porážku 1:4 na hřišti Velkého Oseka. Utkání začne již v 15:30, rozhodčí Rozvoral.

Neděle 18. října

Starší žáky čeká utkání v Poříčanech, kde budou plnit roli jasného favorita. Naše mužstvo si prozatím drží 2. místo v tabulce. Domácí tým je se ziskem 6 bodů až na 9. místě. Výhra našeho mužstva je v tomto utkání povinností. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Procházka.

Mladší žáci zajíždí do Rostoklat. Narazí na sebe dva týmy z opačných pólů tabulky. Naše mužstvo je bez ztráty bodu na 1.  místě, Rostoklaty jsou bez zisku jediného bodu na místě posledním. Favorit je tedy jasný a i v tomto utkání očekáváme zisk všech bodů pro naše mužstvo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Pikner.

V tradičním čase se na domácím hřišti představí dorostenci. Do Peček přijede Liblice. V minulém kole si naše mužstvo sice připsalo porážku 2:4, ale na hřišti lídra tabulky rozhodně nezklamalo. V nedělním utkání chce bodovat. Oba soupeře totiž v tabulce dělí pouze 3 body. Lépe je na tom prozatím naše mužstvo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kvasnička.

Víkend zakončí na domácím hřišti "B" mužstvo proti Tuklatům. Naše mužstvo v minulém kole ztratilo dvoubrankové vedení na hřišti Liblice "B". Body zpět bude chtít získat proti mužstvu, které je na tom o 5 bodů lépe. Utkání začne v 15:30, rozhodčí Sedláček.

Minulý víkend

Sobota 10. října

Ml. žáci - Ratboř 4:0

"A" - Český Brod "B" 3:4 po pen.

Neděle 11. října

St. žáci - Radošovice 3:0 kontumačně

Český Brod - Dorost 4:2

Liblice "B" - "B" 3:2 po pen.