Doma se představí pouze ''B'' mužstvo

20.09.2013 10:45

AFK Pečky má za sebou nepříliš vydařený víkend. Doma se nedařilo dorostu ani ''A'' mužstvu. ''B'' mužstvo přivezlo cenné tři body ze Zásmuk.

Sobota 21. září

4 zápasy = 1 bod. To je bilance mužstva dorostu. Takový špatný start do sezóny tu dlouho nebyl. V 5. kole se představí na hřišti Milovic, které jsou se třemi body na 11. místě.  Naše mužstvo navíc trápí marodka, tak uvidíme, v jaké sestavě se v Milovicích představí. Zápas o šest bodů začne v 10:15, rozhodčí Černý.

Jediný domácí zápas o tomto víkendu začne v sobotu v 16:30 hod. ''B'' mužstvo nastoupí proti Ždánicím. V posledních dvou zápasech získalo naše mužstvo pět bodů a tento vzestup bude chtít určitě potvrdit. Sobotní soupeř je na předposledním místě se ziskem čtyř bodů (dvě výhry v penaltových rozstřelech).  Rozhodčí OFS Nymburk.

Neděle 22. září

Těžké utkání čeká ''A'' mužstvo, které zajíždí do Kouřimi. Po vítězství v derby v Radimi přišla minulý víkend domácí porážka s FK Kolín ''B''. Navíc bez jediné vstřelené branky. Oba nedělní soupeři mají aktuálně stejný počet bodů – 6. V minulé sezóně si naše mužstvo odvezlo z Kouřimi porážku 3:7. Utkání sousedů v tabulce začne v 16:30 hod, rozhodčí Löwe.

Přípravky

V pondělí hraje starší přípravka na hřišti FK Kolín ''A'', ve středu se představí mladší přípravka ''B'' doma proti AFK Kolín, mladší přípravka ''A'' hraje na hřišti FK Kolín ''A''. Všechny zápasy začínají v 17 hodin.

Minulý víkend

''A'' - FK Kolín ''B'' 0:2

Zásmuky ''B'' - ''B'' 1:2

Dorost - Bezno-Sovinky 1:5

Mladší žáci - Plaňany 18:1