Doma se představí pouze béčko

24.04.2015 13:27

Je před námi poslední dubnový víkend. Na naše mužstva dospělých čekají rezervy týmů, které nastupují v I. A třídě.

Sobota 25. dubna

Na domácím stadionu se představí pouze "B" mužstvo. Do Peček přijede Velim "B". Naše mužstvo čeká těžká závěr sezóny. V boji o záchranu může být důležitý každý bod. V sobotním utkání bude ale favoritem mužstvo hostů, které je aktuálně na 3. místě. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Veselý.

Neděle 26. dubna

Dorost se přiblížil záchraně už po pěti odehraných jarních kolech, ve kterých získal plný počet 15ti bodů. Jistota záchrany ale stále není. V nedělním utkání na sebe narazí sousedi v tabulce. Domácí Jestřábí Lhota je na tom o jeden bod a jedno místo v tabulce lépe. Očekáváme vyrovnané utkání, které začne v 10 hodin, rozhodčí Bekešský.

Mladší žáky čeká těžké utkání. Na hřišti lídra tabulky v Českém Brodě může pouze překvapit. Domácí mužstvo v 16 zápasech ztratilo pouze 4 body. Utkání začne v 16:45, rozhodčí Vosejpka.

Víkend zakončí derby Radim "B" - Pečky "A". Domácí čeká další utkání, ve kterém musí bodovat, jinak se jim záchrana v okresním přeboru opět vzdálí. Naše mužstvo počítá ztráty z minulého kola, není tedy jisté, v jaké sestavě nastoupí. První derby této sezóny zvládlo AFK, když zvítězilo na domácím hřišti 5:0. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Přípravky

Pondělí 27. dubna

Český Brod - St. přípravka "B" od 17:00

Středa 29. dubna

Ml. přípravka - Zásmuky od 17:00

St. přípravka "A" - AFK Kolín od 17:00

Minulý víkend

Sobota 18. dubna

Ml. žáci - Radim 4:1

Český Brod - St. žáci 6:2

Ml. žáci - Třebovle 14:0

"A" - Bečváry 3:1

Tuklaty - "B" 4:0

Neděle 19. dubna

Dorost - Litol 4:1