Domácí derniéra áčka a dorostu

11.11.2016 10:09

Naposledy se v tomto kalendářním roce představí na stadionu AFK "A" mužstvo a dorost.

Sobota 12. listopadu

"A" mužstvo trápí marodka. V minulém kole si připsalo třetí porážku v řadě. Navíc další soupeř nebude vůbec snadný. Jestřábí Lhotě patří aktuálně 4. místo. V minulém kole navíc "Jestřábka" porazila doma Jevany 2:0. Ve vzájemných zápasech moc branek nepadá. Uvidíme, jak tomu bude tentokrát. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Kučera.

"B" mužstvo chce navázat na vítěznou sérii v Zásmukách, kde je čeká místní "B" tým. Naše mužstvo má za sebou 4 výhry v řadě a to znamenalo posun až na 6. místo tabulky. Domácím patří s 11 body 10. místo a na body aktuálně čekají 3 kola. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Sedláček.

Neděle 13. listopadu

Dorost má před sebou šlágr kola. O důležité body se střetne s Českým Brodem. Prozatím je na tom lépe naše mužstvo, které má na 2. místě 30 bodů. Nedělní soupeř je v těsném závěsu. Na 3. místě má 28 bodů. Obě mužstva v sezóně prohrála prozatím jen jednou a to s lídrem tabulky (Vrdy - AFK 8:0, Vrdy - Český Brod 3:2). Brod si ještě připsal jednu remízu, doma s Velimí 2:2. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kvasnička.

Žáky čeká poslední výjezd v podzimní části sezóny => směr Spartak Příbram!

Starší žáky čeká těžký konec podzimu. Nejdříve se pokusí překvapit lídra tabulky. Díky lepšímu skóre je Příbram v čele tabulky. Společně s mužstvem Neratovic je i v čele tabulky vstřelených gólů. Naše mužstvo by bylo jistě rádo i za oblíbenou remízu 2:2, kterou si v této sezóně připsalo již 4x! Utkání začne v 10:15, rozhodčí Šesták, asistenti Dolejší, Slepička.

Mladší žáky AFK čeká ještě těžší konec podzimu, než jejich starší kolegy. V poslední dvou zápasech totiž nastoupí proti 1. a 2. týmu tabulky. V neděli se střetnou se soupeřem, který je na tom v tabulce hůře. Příbram prozatím získala 13 bodů, které stačí na 12. místo. Naši hráči jsou na 9. místě s 22 body. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Šesták.

Minulý víkend

Sobota 5. listopadu

Neděle 6. listopadu

Velký Osek - Dorost 1:2

St. žáci - Hořovicko 3:2

Ml. žáci - Hořovicko 3:4

Plaňany - "A" 5:2

"B" - Kšely 6:1