Domácí porážka na penalty

03.10.2013 18:08

"A" mužstvo získalo bod na domácím hřišti proti Bečvárům. Hosté si odvezli dva body za výhru 2:1 po penaltovém rozstřelu.

Hodnocení trenérů (zdroj Kolínský deník):

„Utkání jsme začali poměrně dobře, jenomže v proměňování i těch nejvyloženějších šancí jsme selhali. Třeba Růžička šel třikrát sám na bránu. Branku jsme dali až ve 33. minutě. Soupeř ale o chvíli později vyrovnal. Druhý poločas hráli naši hráči bez zájmu a takhle se fotbal hrát nedá. V 90. minutě zatáhl za brzdu Kysel a šel předčasně do sprchy. Nakonec došlo na pokutové kopy, ale ani ty jsme nezvládli," posteskl si po utkání trenér Peček František Hovorka.

„První poločas byl vyrovnaný a to i na šance na obou stranách. Domácí šli do vedení po dobře zahraném trestném kopu. Srovnat se nám podařilo ještě do poločasu. Myslím, že ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem a měli i blíže ke třem bodům. 
V samém závěru jsme šli sami na brankáře, ale zastavila nás píšťalka rozhodčího, když nám nebyla ponechána výhoda. Ale musíme brát i dva body po penaltovém rozstřelu.  Věřím, že se konečně odrazíme ode dna tabulky a ještě do konce podzimní části budeme v tabulce stoupat výš," uvedl trenér Bečvár Josef Kuba.

Branky: Hovorka J.

Sestava: Cihlář - Hovorka P., Kysel, Hovorka J., Hanzelín - Plaček, Braňka, Mužík, Konůpek - Růžička, Štégl

Na střídání: Chochola, Materna, Modrovič, Svatuška

90' - Kysel ČERVENÁ KARTA

Na pokutové kopy 1:4

„Utkání jsme začali poměrně dobře, jenomže v proměňování i těch nejvyloženějších šancí jsme selhali. Třeba Růžička šel třikrát sám na bránu. Branku jsme dali až ve 33. minutě. Soupeř ale o chvíli později vyrovnal. Druhý poločas hráli naši hráči bez zájmu a takhle se fotbal hrát nedá. V 90. minutě zatáhl za brzdu Kysel a šel předčasně do sprchy. Nakonec došlo na pokutové kopy, ale ani ty jsme nezvládli," posteskl si po utkání trenér Peček František Hovorka. „První poločas byl vyrovnaný a to i na šance na obou stranách. Domácí šli do vedení po dobře zahraném trestném kopu. Srovnat se nám podařilo ještě do poločasu. Myslím, že ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem a měli i blíže ke třem bodům. 
V samém závěru jsme šli sami na brankáře, ale zastavila nás píšťalka rozhodčího, když nám nebyla ponechána výhoda. Ale musíme brát i dva body po penaltovém rozstřelu. Věřím, že se konečně odrazíme ode dna tabulky a ještě do konce podzimní části budeme v tabulce stoupat výš," uvedl trenér Bečvár Josef Kuba.

Čtěte více na: https://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/libodrice-poprve-zavahaly-navic-doma-20131001.html