Domácí premiéra žáků v krajském přeboru

09.09.2016 07:16

O tomto víkendu se můžeme těšit především na domácí premiéru starších a mladších žáků v krajském přeboru!

Sobota 10. září

Tento víkend zahájí dorostenci, kteří zajíždí do Kostomlat. Naše mužstvo zvládlo vstup do sezóny, když si s chutí zastřílelo proti Litoli. To mužstvo domácích po dvou odehraných zápasech stále čeká na první body. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kinčl.

"B" mužstvo zajíždí do Třebovle. Loňský účastník okresního přeboru je prozatím bez bodu, představí se ale teprve poprvé na domácím hřišti. Z Kozojed a z Tuklat odjížděl bez bodu. Naše mužstvo si v minulém utkání připsalo první 3 body do tabulky, na které bude chtít navázat. Nečeká ho ale nic jednoduchého. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Veselý.

O první body do tabulky bude na domácím hřišti bojovat "A" mužstvo. Na stadion AFK přijede staronový účastník okresního přeboru, tým Bečvár. Aktuální lídr tabulky si vede velmi dobře. Na úvodní výhru z Jevan (7:1) navázal doma proti Kouřimi poměrem 3:0. Bilance nováčka: 2 zápasy, 6 bodů, skóre 10:1. Naše mužstvo prozatím nebodovalo, v minulém kole sehrálo v Jevanech dobré utkání, bohužel to ale na body nestačilo. Sobotní utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Humpolák.

Neděle 11. září

Odehraná jsou 3 kola, ale žáci se představí poprvé na domácím hřišti. Po náročném týdnu čekají naše mužstva Říčany.

Starší žáci vstoupili do sezóny vítězstvím v Čelákovicích, následně ale 2x prohráli. Spravit chuť si budou chtít proti 16. týmu tabulky, který má po třech zápasech pouhý 1 bod. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Baroch.

Mladší žáci jsou na tom přesně naopak. Sezónu zahájili porážkou, následně ale 2x vyhráli. Mladší žáci Říčan jsou na tom stejně, jako jejich starší parťáci, 3 zápasy = 1 bod. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Baroch.

Minulá utkání

Sobota 3. září

Jevany - "A" 4:3

Neděle 4. září

Sedlčany - St. žáci 2:0

Dorost - Litol 8:0

Sedlčany - Ml. žáci 0:3

"B" - Kozojedy 4:3