Dorost čeká těžká prověrka

10.04.2015 19:54

Jarní část sezóny 2014/2015 pokračuje. Mistrovské soutěže začínají i přípravkám.

Sobota 11. dubna

Minulý víkend měli zahájit jaro mladší žáci. Kvůli špatnému počasí bylo utkání s Třebovlí odloženo. Utkání v Býchorech by se mělo odehrát. Dle tabulky je favoritem naše mužstvo. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Leština.

Na hřišti posledního týmu tabulky se představí "A" mužstvo, které je nyní ve formě. Za to domácí Dobré Pole čeká na výhru za tři body od 11. kola. Ale pozor! V posledním domácím utkání, tedy před 14 dny, remízovalo s Jestřábí Lhotou, následně prohrálo až na pokutové kopy. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Klein.

Neděle 12. dubna

Na domácím stadionu nastoupí starší žáci, kteří přivítají Radošovice. Naše mužstvo se výkonnostně zaseklo. Proti týmu, který získal z jedenácti zápasů pouhé 4 body, chce naplno bodovat. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Radina.

Dorost se ze sestupových pozic posunul už na 10. místo. Na jaře ještě neztratil ani bod, navíc ani jednou neinkasoval. V neděli ale nastoupí na hřišti Čelákovic. Druhý tým tabulky se chce vrátit do čela, naše mužstvo chce navázat na dosavadní úspěchy. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Novotný.

"B" mužstvo je už předposlední. A proto je nejvyšší čas zabrat. A to hned v následujícím utkání. Na stadion AFK přijedou Rostoklaty, který jsou aktuálně na 4. místě se stejným bodovým ziskem, jako má druhý tým tabulky. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Lev.

Přípravky

Pondělí 13. dubna

FK Kolín "A" - St. přípravka "B" od 16:30

Středa 15. dubna

St. přípravka "A" - FK Kolín "B" od 16:30

Ml. přípravka - J. Lhota od 17:00

Minulý víkend

Sobota 4. dubna

Ml. Žáci - Třebovle ODLOŽENO

Kutná Hora - St. Žáci 7:1

Cerhenice - "B" 6:0

Neděle 5. dubna

Dorost - Libice 4:0

"A" - Třebovle 1:0