Dorostenci se stali vítězi 1.A třídy!

01.06.2012 09:41

 Máme za sebou další víkend, ve kterém se druhé mužstvo AFK stalo vítězem své skupiny. Po ''A'' mužstvu se tento úspěch povedl dorostu, který si po domácí výhře nad Zásmukama zajistil prvenství v 1.A třídě!

Víkend zahájilo v sobotu odpoledne áčko, to doma hostilo Horní Krůty. S předvedeným výkonem nebylo moc spokojenosti, ale důležité je, že body zůstaly doma. ''A'' - Horní Krůty 3:0

Ve stejný čas nastoupilo béčko v Kouřimi proti domácímu ''B'' týmu. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal s mírnou převahou našeho mužstva. Nakonec rozhodla první branka, která padla do sítě domácích. Ve druhém poločase bylo naše mužstvo jasně lepší a do konce utkání stihlo vstřelit ještě dvě branky. Kouřim ''B'' - ''B'' 0:3

V neděli dopoledne zajížděli žáci na hřiště Bohemie Poděbrady. Podle postavení v tabulce byli favoritem domácí, ale naši žáci předvádějí na jaře slibné výkony a přivezli si bod za remízu 3:3! Bohemia Poděbrady - Žáci 3:3

Na domácím hřišti se představili dorostenci, kteří měli úkol jasný: vyhrát a zajistit si tři kola před koncem vítězství ve své skupině. Úkol byl splněn a naši dorostenci si tak zajistili postup do krajského přeboru. Dorost - Zásmuky 12:0