Dorostenci slaví první výhru

26.09.2013 19:51

Máme za sebou předposlední zářijový víkend. V něm dokázalo mužstvo dorostu poprvé v sezóně zvítězit. Roli favorita potvrdilo "B" mužstvo. A "A" mužstvo potvrdilo, že se mu v Kouřimi nedaří.

Sobota 28. září

V sobotu se odehraje jediné utkání. "B" mužstvo bude hostem v Kozojedech. Našemu mužstvu se začíná dařit a v posledních třech zápasech získalo 8 bodů. Kozojedy jsou na tom o bod lépe a jsou na 5. místě aktuální tabulky. Zápas začne v 16:30 hod, rozhodčí Vl. Baroch.

Neděle 29. září

Žáci se po volném víkendu představí ve Štítarech, kde je čeká druhý tým tabulky. Mužstvo Pala Urminského je aktuálně na místě třetím, se ztrátou tří bodů právě na svého nedělního soupeře. Naše mužstvo má ale o zápas méně! Utkání začne v 10:15 hod, rozhodčí delegací.

Ve stejný čas jako mladší žáci nastoupí na domácím hřišti mužstvo dorostu. Mužstvo trenéra Radovana Vrby si v minulém kole připsalo první výhru v sezóně. Na tu budou chtít jeho hráči jistě navázat, ale proti bude stát silný soupeř - FC Velim. Zápas s odvěkým rivalem začne v 10:15 hod, rozhodčí Hron.

Víkend zakončí na domácím hřišti "A" mužstvo, které přivítá Bečváry. Po dvou porážkách v řadě si mužstvo bude chtít jistě spravit chuť. Proti našemu mužstvu, které je aktuálně na 8. místě, se postaví tým ze dna tabulky. Bečváry získaly z pěti zápasů pouze tři body a jsou na 12. místě tabulky. Zápas začne v 16:30 hod, rozhodčí Novák.

Přípravky

V pondělí se představí na domácím hřišti starší přípravka proti Jestřábí Lhotě. Zápas začne v 16:30 hod.

Ve středu na sebe narazí mladší přípravky AFK Pečky. Zápas "A" proti "B" začne v 16:30 hod.

Minulý víkend

Kouřim - "A" 4:2

"B" - Ždánice 5:1

Milovice - Dorost 2:5