Dramatické utkání pro naše mužstvo

28.08.2017 08:57

Dramatické utkání proti Brandýsu-Boleslav naši starší žáci zvládli. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 5:3.

První zápas nové sezóny s obměněným týmem jsme odehráli na domácím hřišti proti celku z Brandýsu. Začátek zápasu nás soupeř přehrával, na našem týmu byla znát nedokonalá sehranost. Postupem času se hra vyrovnala, naši hráči začali získavat více sebevědomí a dostávat se na dostřel soupeřovy branky. V první naší velké šanci se ocitnul rychlonohý Nedvědil, v jasné šanci ale při chytrém pokusu o přehození gólmana, přestřelil i bránu. Tato situace ho ale naštěstí nerozhodila a naopak ho vyburcovala ke kvalitnímu výkonu. Svými průniky po levé straně vytvářel šance jak pro sebe tak i pro své nabíhající spoluhráče. Bohužel několik zajímavých centrů zůstalo bez adresáta. Soupeř nám v první půli dělal problémy zvláště na naší pravé straně, naše obrana nechávala útočníkům hodně prostoru. Výsledkem snažení hostů byla nastřelená tyč, vzápětí zabránil brance rychlým reflexem náš brankář Fejfar. Více klidu do našich řad vnesla až povedená akce a pěkná střela slušně hrajícího Zborníka. A když v 33. minutě vstřelil Nedvědil náš třetí gól, vypadalo to na klidný průběh nastávajícího druhého poločasu.

  Bohužel po změně stran i přes varování před podceněním se soupeři povedl málo vídaný kousek a velmi brzy vyrovnal. Nutno podotknout, že jsme mu k tomu pomohli našimi velkými chybami, bez viny nebyl ani náš gólman, který všechny tři střely správně neodhadl. Během neskutečných 5ti minut bylo v 46. minutě vyrovnáno a začínalo se od začátku. V dalším průběhu utkání jsme se naštěstí z tohoto nečekaného neúspěchu nesesypali a naopak to byli my, kdo dále ohrožoval bránu soupeře. A pouhé 2 minuty od vyrovnání jsme se znovu díky s chutí hrajícímu Kubovi Nedvědilovi ujali vedení. Stejný hráč svůj kvalitní výkon ozdobil po samostatném úniku i svou čtvrtou brankou a rozhodl tak o našem vítězství. Ve zbytku zápasu evidentně našim hráčům docházely síly, musím ale kluky pochválit za jejich bojovnost. Na některých mladších hráčích je vidět jejich nerozehranost na velkém hřišti, za jejich přístup je ale chválím, ať už se jedná o Kubu Zajíce, Zdeňdu Mullera nebo Tomáše Němce. Za bojovnost chválím Jardu a Adama, i když na jejich výkonu se toho dá zlepšovat mnoho, to samé platí o Jendovi.  Havčovi chvíli trvalo než se rozehrál ke svému standartnímu výkonu, Patrik Muller přes 2 velké chyby odehrál svůj průměr, svůj lepší průměr odehrál Dan. Ondra sám ví na čem pracovat, věřím v jeho stálé zlepšování se.

Branky: 4x Nedvědil, Zborník

Sestava: Fejfar - Bydlák, Havelka, Hoznauer, Marek, Němec, Müller P., Müller Z., Nedvědil, Zajíc, Zborník

Na střídání: Stuchlík, Vrba, Pachl