Dramatické utkání pro soupeře

18.04.2014 09:42

První jarní porážku si "A" mužstvo připsalo v Kolíně, kde prohrálo s místním "B" týmem 2:3.

„Dramatické utkání, které pro zbytečné emotivní extempore některých pečeckých hráčů ztratilo na kráse. Pro nás po nervy drásajícím průběhu skončilo šťastně. Máme tři body, které jsme chtěli," konstatoval vedoucí kolínské rezervy Ivan Králík.

„Utkání začalo pokutovým kopem k údivu všech přítomných, nejenom hráčů, ale i diváků. Od tohoto hvizdu se odvíjelo celé vedení utkání," zlobil se trenér Peček František Hovorka.

„Nám se podařilo pěknou střelou Modroviče vyrovnat. Kromě toho jsme měli dvě tutovky, ale bez efektu. V poločase jsme si řekli, že utkání je hratelné  a musíme si dát pozor na prvních patnáct minut druhého poločasu, což se nepovedlo a hned ve 46. minutě jsme inkasovali na 2:1. Soupeř si s námi nevěděl moc rady, a tak jsme začali dostávat žluté karty, což vyvrcholilo v 62. minutě, kdy nám rozhodčí udělil dvě červené. Těžko se dá ustát takové rozhodování. V devíti hráčích jsme se do soupeře správně zakousli a v 72. minutě Pavel Hovorka srovnal na 2:2. Vyrovnání z naší strany přišlo brzy  a v 81. minutě po kopu z rohu jsme inkasovali na 3:2. To jsme již nedokázali srovnat. Kluci zasluhují za výkon poděkování," podotkl Hovorka.