Duel s nejlepším

08.04.2018 19:03

Mladší žáci na hřišti Poděbrad bojovali. Nejlepšímu týmu tabulky ale nakonec body nevzali, prohráli 2:4.

Bitva s lídrem tabulky!

Na hřiti suveréního lídra jsme neměli v zápase co ztratit. Poděbrady nasázely 142 branek v 16 zápasech a neztratily tak ani bod. Promyšlená taktika osobních obran na konkrétní hráče vycházela až do 25.minuty, kdy Olík nedosáhl na parádní střelu do šibenice. Hned následoval druhý gól, v poslední minutě poločasu se ale Ondrovi Majerovi po rychlém úprku a zakončení podél brankáře podařilo snížit na 1:2. Ve druhé části zápasu jsme tak stále měli o co hrát. Domací začali s obrovským tlakem a bylo opravdu těžké všechny šikovné hráče ohlídat. Změna rozestavení a částečně taktiky bohužel nevyšly dle představ a risk nevyšel. Soupeř dvakrát skóroval a bylo rozhodnuto. Nechtěli jsme odjet s výpraskem a podařilo se nám alespoň snížit na konečných 2:4. Soupeř byl ve většině aspektů lepší a zasloužil si vyhrát. Každopádně pečečtí fotbalisté předvedli týmového ducha a velkou bojovnost. Pro nezaujatého fanouška určitě pěkný zápas.

Branky: 2x Majer

Sestava: Stuchlík - Vrba, Majer, Nádeník, Kozák, Arazim, Pošík, Vorlíček Ja., Zajíc, Středa