Dvě mužstva AFK čeká domácí derniéra v roce 2013

08.11.2013 17:07

Předposlední víkend sezóny je před námi. Na domácím hřišti se v letošním roce naposledy představí dorostenci a "A" mužstvo. Mladší žáci zakončili podzimní část sezóny již minulý víkend!

Sobota 9. listopadu

Do Rostoklat si to namíří "B" mužstvo, které zvládlo v minulém kole doma derby proti Cerhenicím. Naše mužstvo ztrácí v tabulce na svého sobotního soupeře dva body. Traverze nevyšlo poslední utkání, když prohrálo 1:4 v Tuklatech. Zápas začne ve 14 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Neděle 10. listopadu

Dorostenci se výsledkově zvedli. Sice v posledních dvou zápasech nebodovali, ale minulý víkend, i v silně oslabené sestavě, dokázali potrápit Lysou nad Labem. V jaké sestavě nastoupí v neděli proti Záboří nad Labem, zatím jisté není. Každopádně je nutné bodovat. Oba dva týmy mají stejný počet bodů - 10, a jen díky lepšímu skóre je naše mužstvo v tabulce před Zábořím. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Holý.

Po 6 letech přijedou do Peček Polepy! V minulých sezónách účastník divize a I. A třídy se rázem objevil v okresním přeboru, kde si prozatím vede velmi dobře. S 27 body je na čele tabulky a na stadionu AFK se jistě bude chtít přiblížit podzimnímu titulu. Naše "A" mužstvo v minulém kole poprvé v sezóně zvládlo penaltový rozstřel a z Velkého Oseka si odvezlo 2 body. Ty by jistě braly i v nedělním utkání proti favoritovi okresního přeboru. Zápas začne ve 14 hodin, rozhodčí Zikmunda.

Minulé kolo

Velký Osek - "A" 2:3 po pen.

"B" - Cerhenice 5:2

Lysá nad Labem - Dorost 3:2

Mladší žáci - Straky 13:2