Fotbalová neděle na stadionu AFK

01.04.2016 12:18

Je před námi první dubnový víkend a druhá jarní kola mistrovských soutěží.

Sobota 2. dubna

Starší žáci si v minulém kole s chutí zastříleli na hřišti posledních Uhlířských Janovic. O tomto víkendu se již představí na domácím hřišti. Na stadion AFK přijede 6. tým tabulky Český Brod. Naše mužstvo se stále drží na 2. místě s jednobodovou ztrátou na čelo tabulky. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Radina.

"A" mužstvo čeká utkání na horké půdě Jevan. Oba sobotní soupeři sehráli v minulém kole rozlišná utkání. Naše mužstvo prohrálo v Nučicích, Jevany rozstřílely Velký Osek na jeho hřišti 6:2. Sobotní utkání začne v 16:30, rozhodčí Löwe.

Neděle 3. dubna

Nedělní dopoledne patří dorostu. Na stadion AFK přijede v neděli tým Červených Peček. Naše mužstvo v minulém kole doma překvapilo a remízovalo s druhým týmem tabulky (Jirny) 2:2. Červené Pečky na úvod jara také remízovaly, doma proti Českému Brodu 0:0. Připíše si jeden z týmů první jarní výhru? Utkání začne v 10:15, rozhodčí Hron.

"B" mužstvo muselo minulé utkání sehrát na hřišti Ratenic. O tomto víkendu snad počasí dovolí, aby se naše mužstvo představilo poprvé v tomto kalendářním roce na domácím hřišti. Soupeřem v nedělním utkání bude adept na postup - Dobré Pole. Loňský účastník okresního přeboru je aktuálně na 2. místě s čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Bečváry. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Vnuk.

Minulá utkání

Sobota 26. března

"B" - Kozojedy 3:2

Neděle 27. března

U. Janovice - St. žáci 0:7

Dorost - Jirny 2:2

Nučice - "A" 3:2