Fotbalová neděle zakončí podzimní část sezóny

13.11.2015 08:51

A je tu konec. O tomto víkendu se sehrají poslední mistrovské zápasy v kalendářním roce 2015.

Sobota 14. listopadu

"A" mužstvo čeká utkání na hřišti loňského účastníka I. B třídy. Do Velkého Oseka pojede napravit zaváhání z posledního domácího utkání proti Konárovicím. Naše mužstvo se i přes porážku na penalty udrželo na 4. místě tabulky. To domácí na tom jsou hůře, jsou až na 11. místě, ale pouze s pětibodovou ztrátou na naše mužstvo. Poslední dvě utkání mužstvo Velkého Oseka nezvládlo, prohrálo 4:0 v Konárovicích a 5:1 v Nučicích. Na domácím hřišti získalo ale v pěti zápasech plný počet 15 bodů (skóre 35:9). Utkání začne již ve 13:30, rozhodčí Mucha.

MIMOŘÁDNÁ VALNÁ HROMADA FOTBALOVÉHO KLUBU OD 16 HODIN (klikněte pro více informací).

 

Neděle 15. listopadu

Výhrou se bude chtít s podzimní částí rozloučit mužstvo dorostu. Má i pro to ideálního soupeře. Na stadion AFK přijedou Tupadly, které jsou prozatím se ziskem 5 bodů na předposledním místě. Naše mužstvo v minulém kole zvítězilo v důležitém utkání v Sázavě vysoko 7:3. Tuto výhru bude chtít potvrdit. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Procházka.

Nejtěžší soupeř na konec. Úplně v posledním mistrovském zápase roku 2015 nastoupí na domácím hřišti "B" mužstvo proti Bečvárům. Loňský účastník okresního přeboru dělá vše pro to, aby se ze III. třídy vrátil zpět. Se ziskem 33 bodů a skórem 83:13 je v čele tabulky. Naše mužstvo se nachází se 16 body přesně v polovině tabulky. Na kontě má z posledních dvou zápasů 0 bodů. Soupeře bude chtít překvapit a rozloučit se s podzimní částí důstojně. Utkání začne ve 13:30, rozhodčí Löwe.

Minulý víkend

Sobota 7. listopadu

Sázava - Dorost 3:7

Velim "B" - "B" 7:3

Neděle 8. listopadu

"A" - Konárovice 2:3 po pen.