Fotbalová neděle

04.05.2013 12:56

Užijte si volnou sobotu, vše důležité se odehraje až v neděli!

neděle 5. května:

Dorost zamíří k utkání do Kouřimi. Naše mužstvo je i díky kontumační výhře z Teplýšovic na jaře stále neporaženo a v tabulce je již na 3. místě! Proti nim se postaví mužstvo bojující o záchranu. Utkání 12. týmu tabulky se 3. začne v 10.15 hod., rozhodčí: Šmejkal.

Těžké utkání čeká na mladší žáky. Na domácím hřišti přivítají od 15 hodin Český Brod. Obě mužstva od sebe dělí v tabulce 8 bodů. Naši hráči jsou na místě 2., jejich nedělní soupeř na místě 4. Rozhodčí: Kumstát.

Po utkání žáků nastoupí na hřiště "B" mužstvo, které přivítá Rostoklaty. Pro obě mužstva to bude důležité utkání, hosté jsou na tom v tabulce o jediný bod lépe, našemu mužstvu nejspíše nepomůže, že ve stejný den hraje i "A" mužstvo. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí: Kumstát.

"AFK Pečky na jaře jedou. Ještě neztratily ani bod.", "Pečecký válec jede neohroženě dál.". "A" mužstvo je ve formě a na jaře neztratilo ještě ani jeden bod. Nyní je ale čeká hodně těžké utkání na hřišti Kouřimi. Naše mužstvo se v tabulce vyhouplo už na 3. místo se ztrátou 2 bodů na místo 1.! Kouřim má odehráno o jedno utkání méně a v tabulce je na místě 7. Potvrdí Áčko formu nebo poprvé na jaře klopýtne? Neváhejte a pojeďte mužstvo podpořit. Začátek zápasu v 17 hodin, rozhodčí: Bekešský

pondělí 6. května:

Doma se představí starší přípravka, která přivítá Jestřábí Lhotu. Začátek utkání v 17 hodin.

středa 8. května:

I mladší přípravka odehraje utkání na domácím hřišti, soupeřem budou Konárovice. Začátek zápasu v 17 hodin.

minulé zápasy:

"A" - Konárovice 6:0

Kozojedy - "B" 4:1

Dorost - Sázava 4:4

Podívejte se na tabulky jednotlivých mužstev - zde