Fotbalová sobota. Přijďte fandit!

31.10.2014 17:11

První listopadový víkend je tady. Na stadionu AFK se odehrají 3 mistrovská utkání!

Sobota 1. listopadu

Mladší žáci přivítají Zásmuky. Utkání začne v 10 hodin.

"A" mužstvo vyzve na domácím hřišti Zásmuky. Hosté, po úvodních třech porážkách v řadě, ještě v normální hrací době neprohráli. Jedinou porážku na pokutové kopy si připsali před 14 dny v Jestřábí Lhotě. 7 zápasů v řadě dokázaly Zásmuky bodovat. Naše mužstvo si v minulém kole připsalo druhou porážku v řadě. Jak dopadne vzájemné utkání? Začátek ve 14 hodin, rozhodčí OFS Kutná Hora

Neděle  2. listopadu

Doma se představí i dorostenci. Do Peček přijedou Jirny. Naše mužstvo zažívá jednu z nejhorších sezón za posledních několik let. V neděli bude bojovat proti soupeři, na kterého ztrácí 7 bodů. Utkání 12. týmu tabulky proti 7. začne v 10:15, rozhodčí Nehasil.

První listopadový víkend zakončí "B" mužstvo, které bude hostem ve Ždánicích. Naše mužstvo si v minulém kole připsalo první domácí výhru za 3 body v sezóně. Ždánice si v minulém kole s chutí zastřílely v Kořenicích, kde zvítězily 1:7. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Minulý víkend

Libodřice - "A" 2:1

"B" - Sendražice 3:1

Sadská - Dorost 3:0

St. žáci - Votice 4:2

Štítarský SK - Ml. žáci 1:9