Fotbalové hody pro fanoušky AFK

05.09.2012 09:14

Mistrovská sezóna je v plném proudu a tento víkend se mohou těšit fanoušci AFK Pečky na pořádnou várku fotbalu.

Víkend zahájí v sobotu 8. září ''A'' mužstvo. To se dočká domácí premiéry v utkání s Týncem nad Labem. Naše mužstvo je po 2. kole bez bodu na posledním 14. místě. Náš sobotní soupeř je na tom daleko lépe - obě utkání vyhrál a s šesti body je na 2. místě. V 1. kole dokázal Týnec vyhrát v Břežanech II 3:2 a poté doma porazit 2:0 Konárovice. Doufejme, že náš první tým bude konečně bodovat a odrazí se ode dna tabulky. Zápas začíná v sobotu v 17:00! Rozhodčí Burda.

Nedělní dopoledne patří již tradičně dorostu. I dorostence čeká premiéra na domácím hřišti a přání trenérů je jednoznačné - získat první body v sezóně. Po dvou zápasech venku jsou naši dorostenci v tabulce bez bodu na 12. místě. Nedělní soupeř - Jestřábí Lhota je na tom podobně. Jen díky horšímu skóre je v tabulce o jedno místo níže. Stejně jako u ''A'' mužstva i zde doufáme v zisk prvních bodů. Zápas začíná v neděli 9. září v 10:15! Rozhodčí: Nepovím
Ve stejný čas, jako dorost, nastoupí žáci k prvnímu mistrovskému utkání v okresním přeboru. Soupeřem bude Štítarský SK. Naši žáci měli minulý týden sehrát první mistrovské utkání v Nebovidech, utkání se ale odložilo na 12. září. Místo mistrovského utkání sehráli přátelské utkání v Plaňanech, kde zvítězili jednoznačně 13:0. Utkání začne v neděli v 10:15! Rozhodčí: Lev.

Víkend zakončí derby našeho ''B'' mužstva s Cerhenicema. Toto utkání se přesouvalo z jednoho místa na druhé. Podle rozpisu se mělo původně hrát v Dobřichově, poté v Sokolči. Nakonec se obě mužstva dohodla na změně pořadatelství, a tak se tento víkend bude hrát na stadionu AFK. A máme se rozhodně na co těšit. Náš tým se představí potřetí v řadě doma, z prvních dvou kol získal 4 body. Cerhenice jsou s plným počtem 6 bodů v čele tabulky. A zatím rozdávají ''bůry''. V úvodním kole doma porazili Plaňany 5:1 a týden na to zvítězili v Horních Krůtách 5:3. Utkání prvního se třetím začne v neděli v 17:00! Rozhodčí: OFS Praha - východ.