Jak dopadne víkend proti těžkým soupeřům?

25.10.2013 17:57

Minulý víkend bodovala všechna mužstva AFK! "A" mužstvo si přivezlo cenný bod z Konárovic, "B" mužstvo zvládlo bez problémů derby, dorost si připsal druhou výhru v řadě a mladší žáci potvrdili svojí suverenitu!

Sobota 26. října

Pouze jedno utkání se odehraje na začátku víkendu. "A" mužstvo přivítá na domácím hřišti nováčka okresního přeboru - Nučice. Na tohoto soupeře určitě rádo vzpomíná naše "B" mužstvo, které dokázalo v minulé sezóně 2x porazit (doma 2:0, na jaře v Nučicích 2:1). Minulý víkend našemu mužstvu opět nevyšel penaltový rozstřel. Doufejme, že proti 7. týmu tabulky rozhodne o výsledku dříve a připíše si do tabulky důležité tři body. Zápas začíná již ve 14:30, rozhodčí OFS Kutná Hora.

Neděle 27. října

Dva zápasy = šest bodů. To je nyní bilance našeho dorostu. V dalším zápase přivítá na domácím hřišti Městec Králové. Pro AFK neznámý soupeř je aktuálně na 7. místě, naši hráči na něho ztrácí 4 body, takže výhra by se určitě hodila. Zápas začíná tradičně v 10:15, rozhodčí Šmejkal.

Suverénní jízda mladších žáků pokračuje. Na skvělé výsledky budou chtít hráči trenéra Pala Urminského určitě navázat v zápase v Kouřimi. Naši hráči se zatím mohou chlubit bilancí: 6 zápasů - 6 výher - skóre 67:6! Nedělní soupeř je na 6. místě se šesti body. Zápas začíná v pravé poledne, rozhodčí Stupka.

Víkend zakončí v Dobrém Poli "B" mužstvo. Po jednoznačném derby s Dobřichovem čeká na naše hráče opět soupeř z první poloviny tabulky. Dobré Pole je aktuálně na 5. místě se stejným počtem bodů, jako mají Tuklaty na 3. místě! Zápas začne ve 14:30, rozhodčí Navrátil.

Minulý víkend

Konárovice - "A" 1:0 po pen.

"B" - Dobřichov 5:0

Jestřábí Lhota - Dorost 1:5

Mladší žáci - Kšely 14:0