Je zde poslední fotbalový víkend roku 2016

18.11.2016 12:44

Končí fotbalový podzim sezóny 2016/2017!

Sobota 19. listopadu

Zdecimované "A" mužstvo míří k poslednímu mistrovskému utkání v tomto kalendářním roce do Velkého Oseka. Našemu mužstvo se v Oseku v minulých sezónách dařilo. Bude se hrát o důležité body, jelikož na sebe narazí týmy ze spodní části tabulky. "A" mužstvo je aktuálně na 11. místě se 14 body, Osek je na 12. místě a má o 3 body méně. Utkání začne ve 13:30, rozhodčí Wolfram.

Neděle 20. listopadu

Prozatím mohou dorostenci hodnotit podzim úspěšně. Jenže zbývá odehrát ještě jedno kolo. A to na horké půdě ve Velimi, kde na sebe narazí týmy z TOP3. Prozatím je na tom lépe naše mužstvo, které má ale na 2. místě, před svým nedělením soupeřem, náskok pouze 2 body. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kratochvíl V.

Žáci přivítají Beroun.

Starší žáci vyzvou třetí tým tabulky - Český lev - Union Beroun. Oba týmy čeká druhé utkání ve čtyřech dnech. Zatímco naše mužstvo ve čtvrtek zvítězilo, Beroun odjížděl s prázdnou z Mělníka. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kratochvíl M.

Mladší žáky čeká tabulkově druhý nejtěžší soupeř v soutěži. Ve čtvrtek naše mužstvo prohrálo těsně 0:1 s lídrem soutěže. V neděli narazí na 2. tým tabulky, kterého se pokusí rovněž potrápit. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Kratochvíl M.

POZOR! Prozatím není jisté, zda se utkání odehraje na stadionu AFK nebo v Ratenicích. Upřesníme dnes (pátek), nejdéle zítra (sobota) ráno.

A na konec derby! "B" mužstvo přivítá Dobřichov. Hosté se díky výhře z minulého kola posunuli již na 3. místo tabulky. Naše mužstvo v minulém kole po pěti zápasech nebodovalo. Utkání začne ve 13:30, rozhodčí Nágl.

I zde pozor! Platí to samé, jako u žáků. Hřiště Pečky/Ratenice.

Minulý víkend

Sobota 12. listopadu

Zásmuky "B" - "B" 3:2

"A" - J. Lhota 1:3

Neděle 13. listopadu

Dorost - Č. Brod 2:0

Sp. Příbram - St. žáci 2:1

Sp. Příbram - Ml. žáci 2:4

Čtvrtek 17. listopadu

St. žáci - Vlašim 2:1

Ml. žáci - Vlašim 0:1