Jsme opět na začátku

26.08.2016 08:00

Konec čekání! Tento víkend začíná pro mužstva AFK Pečky nová sezóna, sezóna 2016/2017.

Sobota 27. srpna

První se na domácím stadionu představí "A" mužstvo, které vyzve Libodřice. Naše mužstvo zvítězilo ve všech přípravných zápasech před novou sezónou (postupně porazilo Čáslav U19, Radim, Kostelní Lhotu a Plaňany). Teď je potřeba výsledkovou formu přenést do mistrovské soutěže. Proti se postaví Libodřice, které v minulé sezóně na našem stadionu prohrály 1:5. Sobotní utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vobornik.

Ve stejný čas nastoupí "B" mužstvo na hřišti Dobrého Pole. Domácí mužstvo, které v loňské sezóně obsadilo konečné 5. místo, bude opět jistě spoléhat na ofenzívu. V minulé sezóně nastřílelo ve 26 zápasech 95 branek (z toho 50 doma). Porovnání: naše mužstvo vstřelilo ve 26 zápasech o 43 branek méně. V přípravě sehrál "B" tým pouze jeden zápas (výhra nad Kostelní Lhotou "B" 5:3). Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Benák.

Neděle 28. srpna

AFK Pečky v krajském přeboru! Starší a mladší žáci zahájí sezónu v Čelákovicích. Start sezóny nebudou mít naše mužstva snadná: během týdne sehrají 3 mistrovská utkání a všechna na hřištích soupeřů (Čelákovice, Švermov, Sedlčany). Sobotní utkání v Čelákovicích začnou: starší žáci v 9:30, mladší žáci v 11:10. Rozhodčí Novotný.

ROZPIS MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ NALEZNETE ZDE (klikněte)