Konec čekání, fotbalové jaro startuje!

19.03.2015 17:45

Dlouhá zimní přestávka je u konce. Je před námi 13 fotbalových víkendů. Na stadionu AFK se zápasy odehrají až v neděli.

Sobota 21. března

Na začátek čeká těžké utkání starší žáky. Na hřišti lídra tabulky v Jestřábí Lhotě se naše mužstvo pokusí překvapit. První vzájemné utkání skončilo na našem stadionu lépe pro naše hosty, kteří si odvezli všechny body za vítězství 1:3. Sobotní utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Holý.

Boj o udržení ve III. třídě čeká "B" mužstvo. O první jarní body bude bojovat ve Vrbové Lhotě. Se 14 body je naše mužstvo na 12. místě. Náš sobotní soupeř, který na podzim vyhrál na našem stadionu po penaltovém rozstřelu 12:13, je na 5. místě s 22 body. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí OFS Nymburk.

Neděle 22. března

Boj o záchranu čeká i mužstvo dorostu, které ale v zimní přestávce posílilo. To se okamžitě projevilo na výsledcích v průběhu zimní přípravy. Nyní je potřeba tyto výkony přenést do mistrovské soutěže. V prvním jarním kole čeká naše hráče 3. tým tabulky - Zeleneč. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Bekešský.

A těžké utkání čeká i "A" mužstvo, které zakončí první jarní fotbalový víkend na domácím hřišti proti Krakovanům. Půjde o utkání sousedů v tabulce. Naše mužstvo je aktuálně na 5. místě s 21 body, Krakovany (v letošní sezóně nováček okresního přeboru) jsou na 3. místě s 24 body. Půjde tedy opravdu o hodně. I v letošní sezóně je tabulka vyrovnaná, proto musí naše první mužstvo koukat i směrem dolů. Rozdíl mezi pátým a jedenáctým týmem tabulky jsou pouhé 3 body! Na podzim v Krakovanech zvítězilo, ve velmi emotivním utkání, domácí mužstvo 3:1. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí OFS Nymburk.