Krásný souboj o 2. místo

25.03.2018 18:15

Mladší žáci sehráli na hřišti Brandýsu-Boleslav napínavé utkání o 2. místo. Domácí rozhodli o své výhře 2:1 dvě minuty před koncem utkání.

Velký souboj!

Velice těžké klání nás čekalo na půdě druhého týmu tabulky. Hnad v úvodu soupeř skóroval, v zápětí vyrovnal Kuba Zajíc. Vypadalo to na gólovou přestřelku, ale opak byl pravdou. Obrovské šance na obou stranách a převážně míč na kopačkách domácích hráčů. Poločas končil smírně a s odhodláním jsme vstupovali do druhého dějství. Soupeř svým nasazením a tvrdostí přehrával naše fotbalisty, kteří se soustředěli na obranu s rychlými brejky. Bohužel několik minut před koncem domácí přece jen prolomili hráz a povedlo se jim strhnout vítězství na svou stranu. Závěrečný náš tlak vedl už jen k tyčce, vyrovnávající branka již nepřišla. Bojovný výkon na hraně svých možností ale na body nestačil.

Branky: Zajíc

Sestava: Stuchlík - Středa, Majer, Nádeník, Arazim, Pošík, Kozák, Vorlíček Ja., Zajíc