Kromě Áčka hrají všichni doma

10.06.2016 12:07

Předposlední víkend sezóny 2015/2016 je tady. Tři mužstva AFK se představí naposledy doma.

Sobota 11. června

Mladší žáci zahájí víkend na domácím hřišti proti Zásmukám. Pro naše mužstvo to bude poslední domácí utkání v této sezóně. Navíc druhé utkání během 4 dnů. Naše mužstvo se propadlo už na 4. místo, Zásmukám patří 5. místo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Vlk.

"A" mužstvo v minulém kole zvítězilo pod novým trenérem. V dalším kole se představí v Konárovicích. Naše mužstvo je již zachráněné, to se ale nedá říci o sobotním soupeři. Konárovice jsou aktuálně na 12. místě s 24 body. Dále je na 13. místě Třebovle s 23 body a na 14. místě Ratboř s 22 body. Domácím tedy půjde o hodně. V posledním kole navíc zajíždí do Jevan. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Mansour.

Neděle 12. června

Naposledy v této sezóně se doma představí také dorost, který přivítá Sázavu. Naše mužstvo hraje již pouze o konečné umístění. Jisté je, že lépe než na 7. místě, na kterém se aktuálně nachází, neskončí. V utkání s 9. týmem tabulky dostanou pravděpodobně šanci hráči starších žáků, kteří v žákovské kategorii po sezóně končí. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Radina.

Domácí derniéru čeká také "B" mužstvo. Na stadion AFK přijede těžký soupeř - FC Velim "B". Hosté mohou ještě teoreticky zaútočit na 1. místo tabulky. Reálnější je ale boj o 2. místo, který svedou s mužstvem Cerhenic. Oba týmy mají aktuálně shodně 61 bodů. Naše mužstvo je po 24 odehraných zápasech na 8. místě, v nedělním utkání bude chtít přerušit sérii tří porážek v řadě. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Löwe.

Minulá utkání

Sobota 4. června

Velký Osek - Ml. žáci 2:0

Velké Chvalovice - "B" 2:0

Neděle 5. června

J. Lhota - Dorost 3:1

"A" - Krakovany 6:2

Čtvrtek 9. června

Ml. žáci - Č. Brod 0:3