Mašinka přiveze derby

26.05.2016 08:29

V sobotu se v Pečkách koná tradiční akce "Jede jede Mašinka, aneb dětská pouť v Pečkách". Nezapomeňte ale také na fotbal. Na programu je derby!

Sobota 28. května

Od minulého víkendu platí: Starší žáci = Mistři I.A třídy! Čerstvé mistry čeká poslední mistrovské utkání v této sezóně. Na hřišti Votic se postaví proti 3. týmu tabulky. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Rybka.

"B" mužstvo přivítá na domácím hřišti Dobřichov. Derby slibuje zajímavou podívanou. Hosté se na jaře zvedli a získali už 15 bodů (za celý podzim pouze 7). V tabulce to znamená posun na 9. místo. Našemu mužstvu aktuálně patří 8. místo. Před svým sobotním soupeřem má náskok 6 bodů. Odskočte si z Mašinky na fotbal. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Bláha.

Neděle 29. května

V tradičním čase se na domácím hřišti představí dorost. Na stadion AFK přijede mužstvo Zelenče. Hostům patří 5. místo tabulky, naše mužstvo je na místě 7. Rozdíl mezi oběma nedělními soupeři jsou 4 body. Přiblíží se náš tým TOP 5? Utkání začne v 10:15, rozhodčí Bekešský.

"A" mužstvo nastoupí v Plaňanech. Našemu mužstvu se na jaře moc nedaří. I tak ale se pomalinku blíží k jistotě záchrany. V Plaňanech na sebe narazí sousedi v tabulce. Obě mužstva mají shodně 32 bodů. Na podzim zvítězilo naše mužstvo 8:1. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pikner.

Utkání mladších žáků proti Českému Brodu bylo odloženo na středu 9. června s výkopem v 17 hodin!

Minulý víkend

Sobota 21. května

Liblice - Dorost 1:2

Ml. žáci - Rostoklaty 17:0

"A" - Libodřice 5:1

Neděle 22. května

St. žáci - Poříčany 6:0

Tuklaty - "B" 5:2