Minulý víkend se vydařil

13.05.2016 13:56

Minulý víkend dopadl pro mužstva AFK na výbornou. Všechna mužstva zvítězila!

Sobota 14. května

Starší žáci se mohou přiblížit celkovému vítězství v I. A třídě na hřišti Radošovic. Domácím patří předposlední příčka v tabulce. Favoritem utkání je jednoznačně naše mužstvo. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Velebil.

"B" mužstvo nastoupí na domácím hřišti proti Liblici "B". Naše mužstvo si díky výhře ve Ždánicích pojistilo 8. místo v tabulce. Na svého sobotního soupeře aktuální ztrácí dvě místa a 8 bodů. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Kratochvíl.

Neděle 15. května

Těžký soupeř čeká na dorostence. Na stadion AFK přijede Český Brod. Hostům aktuálně patří 1. místo v tabulce (52. bodů - stejně, jako 2. Jirny). V podzimním utkání prohrálo naše mužstvo 2:4. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kosina.

Mladší žáci nastoupí v Ratboři. Naše mužstvo stále dohání vedoucí Český Brod. V Ratboři se postaví proti 4. týmu tabulky. Zajímavé utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Suchý.

Nejtěžší soupeř čeká na "A" mužstvo, které zajíždí na hřiště suveréna letošní sezóny. V Českém Brodě naše mužstvo nečeká nic lehkého. Domácí mužstvo získalo 53 bodů z 60 možných. Podzimní duel na stadionu AFK rozhodly až pokutové kopy. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vlk.

Minulá utkání

Sobota 7. května

Ml. Žáci - Radim 13:0

Ždánice - "B" 1:3

Neděle 8. května

St. Žáci - Kutná Hora 2:0

Kouřim - Dorost 1:3

"A" - Ratboř 6:1